'מזומן וביד' • מי רוצה לזכות ב – 300.000 ש"ח?

תכונה והתרגשות במשרדי 'קרן בגד ללבוש' לקראת ההגרלה הגדולה הצפויה להיערך בעוד ימים ספורים • גדולי ישראל בקריאה למען: מצוות החזקת ידי תלמידי חכמים מגינה על כל התורמים • 300.000 ש"ח

לוגו בגד ללבוש
לוגו בגד ללבוש
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

רגע האמת כבר כאן: הדים נרחבים בכל שדרות הציבור החרדי, לקראת ההגרלה הגדולה של ארגון החסד 'קרן בגד ללבוש' הצפויה להתקיים ביום חמישי הקרוב כ"ו אלול תשע"ה, ימים ספורים לפני ימי הדין הבעל"ט, כאשר כל אחד מחפש ותר אחר זכויות וכאן יש לנו הזמנות נדירה גם להיות שותפים במפעל הקדוש של ארגון בגד ללבוש ולהלביש מאות ילדים נזקקים לקראת החגים, ובכך לצבור זכויות לימי הדין וגם להיכנס להגרלה הגדולה על סכום של 300.000 שקלים ביד, מיד, ובמזומן.

כידוע ארגון בגד ללבוש זוכה לתמיכתם הנלהבת של גדולי ישראל שליט"א, אשר יודעים ומכירים מקרוב את פעולותיה המבורכות והמגוונות של הקרן, כאשר בראשה עומדת הפעילות הענפה של חלוקת בגדי ילדים עונתיים למאות ילדים נזקקים. בימים אלו נשלמות ההכנות האחרונות לקראת ההגרלה הגדולה על סכום של לא פחות מ-300.000 שקלים כאשר הכסף יועבר לזוכה ביד ומיד במזומנים, לא עוד פרסים יקרי ערך בלי או עם אחריות, לא עוד חופשות על בסיס מקום פנוי, כאן מדובר על כ-ס-ף ושוב פעם כ-ס-ף, מזומן ביד, שאתה ורק אתה תחליט מה לעשות עם הכסף הזה, כי מי כמו התורם בעצמו יודע לנכון מה הוא באמת צריך ומה נחוץ לו כרגע.

גדולי ישראל שליט"א המכירים את הארגון ואת העומדים בראשו התבטאו במכתבם בהתרגשות ובהערכה למפעל הקדוש הזה, כשהם מדגישים את המילים הבאות "הארגון בגד ללבוש אשר שם לו למטרה לעזור ולתמוך למשפחות אברכים ובני תורה בביגוד לכל בני המשפחה, אשר מצבם הכלכלי בכי רע "וודאי שדבר זה הוא נשגב למאוד… וגדולה מצוות החזקת תלמידי חכמים להגן על כל התורמים בכל מילי דמיטב… בבני חיי ומזוני רויחא" לאור קריאת גדולי ישראל שליט"א על הנחיצות לעמוד לימין המפעל הקדו' נערכים במשרדי הקרן ביתר שאת לקראת היום הגורלי, יום חמישי כ"ו אלול, בפריסת מוקדי הצטרפות חדשים בכל הריכוזים החרדים, ובהוספת קווים חדשים לקליטת מאות הפונים המבקשים לזכות ולהיות שותפים במפעל הגדול של 'קרן בגד ללבוש', ובכך להיות שותפים עם גדולי ישראל שליט"א.

יצויין, כי לאור ההיענות הנרחבת בהם ראו ראשי הקרן את אלפי הפניות המבקשים להשתתף בזכויות האדירות של חלוקת בגדי ילדים למשפחות, ומאידך, את הבקשות הרבות ממשפחות נזקקות אשר הגיעו לשולחן הקרן ולראשי הקרן, הגבירו באופן משמעותי ומיידי את החלוקות, ואף הוסיפו מוקדי חלוקה רבים חדשים בערים השונות, כאשר רק בשבוע האחרון התקיימו חלוקות בערים: ירושלים בית שמש, ובני ברק. במקביל נערכים בימים הקרובים לגל נוסף של חלוקות בערים נוספות, כאשר החלוקות נערכות בהתאם להוראות הארגון "דרכי חסד" אשר להם ניסיון רב שנים באספקת בגדי ילדים למשפחות. אז, אל תחכו לרגע האחרון, מהרו ורכשו כרטיסי הגרלה, ובכך תזכו לפרקליט וסניגור לימי הדין ואולי… גם ב- 300.000 שקלים. בעזרת השם !

הצטרפו להגרלה 089575482

בגד ללבוש

בגד ללבוש

בגד ללבוש

השארת תגובה