אושר עד: חתול שחור 'אמיץ' טייל בקצביית הבשר

ברשת מתרוצצות תמונות מחתול שחור מטייל במקררי הבשר הטרי של סניף אושר עד באשדוד ● אושר עד בתגובה: אנו ערוכים למקרים כאלו, מדובר בחתול אמיץ שנלכד, הבשר הועבר להשמדה

חתול בקצביה
חתול בקצביה

לרוב, חתול הוא בעל חי לא מזיק במיוחד, אך מה עושה חתול בויטרינת הבשר בקצביית הבשר הטרי של רשת אושר עד? בסניף הרשת באשדוד תועד חתול מטייל בקצביית הבשר שבה נמכר בשר טרי ללקוחות.

התיעוד נעשה במהלך יום עבודה רגיל. החתול נראה כשהוא מטייל בויטרינת הבשר וצועד לעבר חלקי בשר הנמצאים בויטרינה.

לא ברור כיצד הצליח החתול להיכנס לויטרינה מבלי שאחד העובדים הבחין בו כבר כשהוא נכנס לסניף. לא ברור גם אם החתול הצליח להיכנס לאזורים אחרים שבהם מטפלים בבשר בסניף.

האירוע מתרחש שבוע לפני ראש השנה, הנחשב לאחד השבועות העמוסים בשנה, בו מגיעים הביקושים לשיא ובמיוחד קניות הבשר.

בהתייחס לאירוע נמסר מרשת אושר עד כי "יש לנו בארץ הרבה חתולים. חלקם (מאוד) אמיצים. בשעת הסגירה של החנות באשדוד, בעת שהיא מתרוקנת מאחרוני לקוחותיה, אז הייתה שעת הכושר של אותו חתול אמיץ (ואז גם צולמו התמונות).

"אבל באושר עד ערוכים היטב גם למקרים כמו זה שלפנינו בכדי לשמור על בריאות קהל לקוחותינו ועל טיב הסחורה שלנו, ולכן מיד לאחר שצולמה התמונה הודיעו להנהלה על 'הפולש', וצוות מחלקת הבשר פינה את הבשר במהירות לצורך השמדתו תחת פיקוח ויטרנרי של משרד הבריאות. המקרר עבר חיטוי יסודי.

"החתול האמיץ נלכד, שוחרר אחר כבוד ורץ לספר לחבר'ה על ההרפתקה שעבר. צר לנו אם למישהו מקהל לקוחותינו נגרמה עוגמת-נפש בשל המקרה, ואנו מבטיחים לעשות הכול כדי להמשיך לספק לכם את הסחורה הטובה ביותר באופן הזול וההוגן ביותר".

רשת אושר עד, הנמצאת בבעלות חרדית של אברום-משה מרגלית, אריה בוים ויהודה לניאדו, היא אחת מרשתות השיווק הגדולות בישראל, ומחזור מכירותיה עומד על כ-1.8 מיליארד שקל בשנה.

השארת תגובה