אופיר אקוניס מונה לשר המדע; דנון לשגריר

נתניהו החליט למנות את אופיר אקוניס לשר המדע הטכנולוגיה והחלל בנוסף לתפקידו כשר במשרד התקשורת ● הממשלה אישרה טלפונית את מינויו של דני דנון לשגריר ישראל באו"ם

אופיר אקוניס. צילום עמוד הפייסבוק
אופיר אקוניס. צילום עמוד הפייסבוק
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

הממשלה אישרה בצהריים (חמישי) את החלטתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו למנות את שר המדע, הטכנולוגיה והחלל, דני דנון, לשגריר ישראל באו"ם. לאחר האישור, שנערך בסבב טלפוני בין חברי הממשלה, דנון יחליף בתפקיד את השגריר הנוכחי, רון פרושאור.

"אייצג את מדינתנו בגאווה, מתוך תחושת שליחות ואחריות לאומית", אמר דנון בעקבות אישור המינוי.

דנון הוסיף: "במימד המדיני-ביטחוני, אין צודקת ממדינת ישראל. אין דמוקרטיה נוספת בעולם המוקפת אויבים בדמותם של ארגוני טרור, חסרי מצפון וערכים, ששאיפתם המרכזית היא השמדתנו. למרות זאת, ישראל מוצאת את עצמה מותקפת תדיר בזירה הבינלאומית. עלינו יהיה להלחם בכל העוצמה בסתירה הזו ולהציג את ישראל הצודקת".

אקוניס מונה לשר המדע

ראש הממשלה בנימין נתניהו החליט למנות את השר אופיר אקוניס לתפקיד שר המדע, הטכנולוגיה והחלל, בנוסף לתפקידו כשר האחראי על רשות השידור והרשות השנייה.

המינוי יובא לאישור ביום שני בממשלה וברביעי בכנסת.

השר אופיר אקוניס: "מודה לראש הממשלה על האמון. אני גאה לעמוד בראש משרד שמהווה את קטר הצמיחה של התעשייה בישראל. ההישגים המדהימים ופורצי הדרך של ישראל בתחום המדע והטכנולוגיה הפכו לשם דבר בעולם והאתגר שעומד לפתחי הוא להמשיך לקדם ולעודד את החדשנות הטכנולוגית בישראל ולמנוע בריחת מוחות לחו"ל".

השארת תגובה