סילבן שלום ואבוטבול חנכו את סניף משרד הפנים

שר הפנים סילבן שלום חנך את הסניף החדש והמרווח של משרד הפנים בבית שמש ● ראש העיר מר משה אבוטבול: שיפור השרות לתושב נמצא בקדמת סדר העדיפויות העירוני *שר הפנים סילבן שלום: כולי התפעלות מהתפתחותה המרשימה של בית שמש

אבוטבול וסילבן שלום חנכו את סניף משרד הפנים
אבוטבול וסילבן שלום חנכו את סניף משרד הפנים

שלוחת משרד הפנים בבית שמש נחנכה היום בהשתתפות שר הפנים סילבן שלום, ראש העיר מר משה אבוטבול ומכובדים.

כזכור, לאחר שהסניף הקודם של משרד הפנים נסגר בשל ליקויים במבנה, ולפנים משורת הדין, הורה ראש העיר מר משה אבוטבול על הקצאת מבנה רחב ידיים עבור שלוחת משרד הפנים, כאשר העירייה תתחזק את המבנה ותשלם את ההוצאות השוטפות של: מים, חשמל, ארנונה וניקיון, ואילו משרד הפנים ישפץ את המבנה על חשבונו.

במקביל להליך שיפוץ המבנה, שארך מספר חודשים, נענה משרד הפנים לבקשתו של סגרה"ע מר שמואל גרינברג, והכשיר עובדי עירייה אשר סיפקו בתקופת הביניים את שירותי המשרד הבסיסיים בתוך משרדי העירייה.

היום כאמור נחנך הסניף החדש והמרווח, הכולל הכפלת עמדות השירות וכוח האדם המשרת את הפונים.

בטקס השתתפו גם: סגרה"ע מר שמואל גרינברג, חבר הנהלת העיר מר משה מונטג, מנכ"ל העירייה עו"ד מתי חותה, גזבר העירייה רו"ח אריה ברדוגו, מנכ"ל רשות האוכלוסין אמנון בן עמי, גב' ציפי בניטה מנהלת מרחב ירושלים, מר אבי לקח ראש אגף לשכות אוכלוסין ובכירים נוספים.

שר הפנים מר סילבן שלום הודה לראש העיר על הקצאת המבנה המרווח וסיוע העירייה בהפעלת המבנה ותחזוקו, הביע את התפעלותו מהתפתחות המרשימה של בית שמש ובישר על כוונתו להרחיב את לשכת האוכלוסין בעיר בעתיד.

ראש העיר מר משה אבוטבול, אמר: "שיפור השרות לתושב נמצא בקדמת סדר העדיפויות העירוני, כולל שירותים אשר אינם מטעם העירייה, לפנים משורת הדין ולמרות שאין זה מתפקידה על העירייה, הקציתי למשרד הפנים מבנה ראוי ומשאבים תקציביים, במטרה להקל ולסייע לתושבי העיר אשר נאלצו עד היום לטרוח ולנסוע למשרד הפנים בירושלים. בכוונתנו להרחיב את ההסדר ולפתוח בעיר סניפים ושלוחות של משרדי ממשלה נוספים".

ראש העיר הוסיף: "אני מודה לשר הפנים על הביקור וכבר עכשיו מזמין אותו לסיור נוסף ללמוד ולהכיר את צרכי העיר המתפתחת בצעדי ענק ועתידה להיות בקרוב העיר החמישית בגדלה בארץ".

סגרה"ע מר שמואל גרינברג שפעל רבות לפתרון הנושא, אמר: אני מודה לראש העיר ולמשרד הפנים על שיתוף הפעולה שהביא בסופו של דבר למתן שרות הולם לתושב בכל הקשור למשרד הפנים, אני שמח לראות את התוצאה על העמל הקשה שהביא פירות ראויים, וכבר עתה אנו בערוץ מול משרד הפנים להרחבה נוספת של מתן השירות".

השארת תגובה