המשטרה ערערה ומעצרו של גלעד קליינר – הוארך

בית המשפט המחוזי בירושלים קיבל את ערעור המשטרה על החלטתו מאמש לשחרר את החרדי מקריית מלאכי גלעד קליינר והורה להותירו יום נוסף במעצר "קליינר לא ראוי לאמון בתי המשפט"

גלעד קליינר
גלעד קליינר
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בית המשפט המחוזי בירושלים קיבל היום את ערעור המשטרה על החלטתו מאמש לשחרר את החרדי מקריית מלאכי גלעד קליינר והורה להותירו יום נוסף במעצר. אמש כזכור החליט בית המשפט לשחררו למעצר בית בתנאים מגבילים, אך כאמור כעת ישאר קליינר במעצר בעקבות ערר המשטרה.

השופטת רחל ברקאי אמרה במהלך הדיון כי קליינר לא ראוי לאמון בתי המשפט זאת בעקבות המסרון ששיגר בתפוצה רחבה בו שוב שיבח את ישי שליסל על אירוע הדקירה שבו נרצחה שירה בנקי. כמו כן אמרה השופטת כי נסיבותיו האישיות אינם מצדיקות שחרור ממעצר.

פרקליטו עורך הדין איתמר בן גביר הגיב לאחר החלטת בית המשפט ואמר כי "בית המשפט הושפע לצערי מרעשי רקע ולחץ ציבורי. לא ברור לי איך קליינר עצור ואילו עובדת בעיריית לוד שתמכה ברצח חיילי צה"ל בצוק איתן אפילו לא נחקרה". בן גביר אף הודיע כי בכוונתו להגיש ערעור לבית המשפט העליון.

קליינר, תושב קריית מלאכי העלה פוסט בעמוד הפייסבוק שלו ביום הדקירה שהתרחשה במצעד בירושלים. בפוסט הביע קליינר סיפוק ממעשהו של ישי שליסל. לאחר הדברים נעצר קליינר ושוחרר אך גם לאחר שחרורו, הפיץ קליינר הודעה בה הביע את שמחתו ממותה של הנערה שירה בנקי. אמש נעצר קליינר שוב וכעת שוהה במעצר.

השארת תגובה