נאווה בוקר מאשימה: "התנהל כנגדי ציד מכשפות"

חברת הכנסת נאווה בוקר שהפסידה בבחירות לועדה למינוי דיינים, מצאה את האשם: "כדי למנוע את בחירתי כחברה בוועדה לבחירת דיינים, הפיצו שאני קונסרבטיבית והגיעו עד לאיחולים איומים מצד גורמים אינטרסנטיים שליליים שלא בחלו בשום אמצעי"

מליאת הכנסת. צילום: דוברות הכנסת
מליאת הכנסת. צילום: דוברות הכנסת
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חברת הכנסת נאווה בוקר שהובסה בלילה האחרון בבחירות לועדה למינוי דיינים, הגיבה היום לכישלון והאשימה את כלי התקשורת שלטענתה הכפישו אותה בכך שציטטו את דבריה בעבר כנגד ממסד הרבנות ובעד הקהילה הקונסרבטיבית. "לצערי בימים אלה הוכפשתי ללא רחם ומכל כיוון אפשרי", פתחה בוקר בדבריה.

לטענתה, "שוב עיתון הארץ מנסה לעשות דה לגיטימציה לחברי כנסת מן הימין. כעת הגיע תורי. ראשית, אני מודה לעיתון על הבחירה, כנראה שאם הם בחרו להתמקד בי אז אני עושה משהו טוב. אני רואה רק את טובת הציבור לנגד עיני וזו הסיבה לשמה נבחרתי לכנסת. הפעילות שלי בנושאי כבאות והצלה, לדוגמא, נועדה להגן על חיי כל אזרחי המדינה ולא רק על הליכודניקים שביניהם".

בהמשך דבריה טענה בוקר כי הפרסומים נגדה בתקשורת החרדית, היו "השיא של רצח האופי שנעשה לי". לדבריה, "כדי למנוע את בחירתי כחברה בוועדה לבחירת דיינים, הפיצו שאני קונסרבטיבית והגיעו עד לאיחולים איומים מצד גורמים אינטרסנטיים שליליים שלא בחלו בשום אמצעי. אסיים בהערה אישית לעורכי האתרים החרדים, אשמח לדעת מהו סולם הערכים ממנו אתם ניזונים".

בהמשך הפוסט שנכתב בעמד הפייסבוק שלה האשימה בוקר את התקשורת החרדית כאחת השואבת רכילויות זולות ומשפטים שהוצאו מהקשרם והופכת אותם לכותרות ראשיות. "את הפסוק, 'לא תלך רכיל בעמך, לא תעמוד על דם רעיך' למדתם?", כתבה בוקר

"מאז שהצגתי מועמדות החל כנגדי ציד מכשפות", סיכמה חברת הכנסת נאווה בוקר. "לא הסרתי את מועמדותי שכן מועמדותי לא היתה אישית אלא קואליציונית. אני מילאתי את חלקי והצבעתי עבור רשימת הקואליציה ללא היסוס. לצערי אנשי קואליציה אחרים כנראה "בשל ניסיונם הרב ממני" לא גילו אחריות דומה והתנהגותם הוכיחה כי אין משמעות להתנהלות ולמשמעת קואליציונית".

כזכור, אמש דווח כאן (http://www.kolhazman.co.il/50927) כי בראיון ל'מעריב' ימים ספורים לאחר הבחירות אמרה בוקר כי “אני מאמינה בברית הזוגיות. צריך לתת אפשרות לזוגות שלא מקובלים על ידי הרבנות להתחתן. ליאור ואני היינו בעל ואישה לכל דבר, אבל הנישואים שלנו היו אלטרנטיביים ולא ברבנות, כי כשהתגרשתי מבעלי הראשון מצאתי את עצמי תלויה בחסדי הרבנות, וזה נורא”.

חברת הכנסת בוקר אף הצהירה כי תתמוך גם בשוויון זכויות לזוגות חד־מיניים: "הליכוד היא מפלגה מאוד מגוונת, יש בה מקום נרחב לדעות וחשיבות. תמיד אפשר למצוא את הפתרון באמצע. אסור לשכוח שהליכוד היא תנועה לאומית ליברלית".

השארת תגובה