חדש: מגוון פתרונות לכיורים שונים בניקיון עיצובי

לראשונה בישראל חברת אלוני משיקה: קולקציית ברזים מעוצבת של מותג הפרימיום המוביל בעולם 'רוקה 90L' הכוללת ברזים המתאימים לכל חללי הבית ♦ הסדרה מאופיינת בעיצוב מודרני ובטבילה עמוקה של ניקל ומעניקה מגוון פתרונות לכיורים שונים בחדר הרחצה ובמטבח

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

רשת אלוני משיקה בימים אלה סדרת ברזים מעוצבת וייחודית, המתאימה לכל חללי הבית בשם אל 90 (90L) מבית מותג הפרימיום הספרדי רוקה, שהגיע בימים אלו לישראל ומשווק בלעדית באלוני.

רוקה הינה חברה ספרדית  מהמובילות בעולם אשר עיקר פעילותה בתחום הסניטרייה. החברה נוסדה בשנת 1917 ע"י האחים "רוקה" שבמקור התעסקו ביצור ברזל ובהמשך עברו לסנטריה. בשנים האחרונות, התכנית האסטרטגית של החברה הינה התמקדות בחללי חדרי רחצה(כיורים ואסלות), תוך השגת מובילות בקטגוריה. כיום, הרשת המסחרית של רוקה משתרעת על פני 135 מדינות בעולם אשר מתנהלות עם למעלה מ-76 ספקי ייצור ובהם מפעלים ויותר מ- 20,000 עובדים ברחבי העולם.

חברת רוקה רואה את המחויבות שלה לשמירה על איכות הסביבה כערך עליון, גם במדיניות הפנים של החברה וגם מבחינת המוצרים ומתמקדת  בייצור מוצרים, שמאפשרים לחסוך במים וכדומהחזון קבוצת רוקה הוא להיות המובילה במגזר הקרמיקה והכלים הסניטריים ברחבי העולם ולהיתפס כארגון שמגדיר את הרף הגבוה ביותר על איכות ופיתוח, מצטיין בשירות לקוחות ומכבד את הסביבה.

לדברי אלי בן יצחק, מנהל  רכש כלים סניטריים בחברת אלוני, "בבואנו להתקין ברזים בבית, נתקשה למצוא ברזים מאותה סדרה, המתאימים גם לכיור מונח, גם לכיור שקוע וגם לסוללה בחדר הרחצה ולכן ניצור תערובת של מותגים שונים שאינם בעלי אותו אופי עיצובי. חברת רוקה, שמשיקה ברזים לראשונה בישראל, מציעה פתרון לנושא זה: סדרת פרימיום מעוצבת של ברזים, שמתאימים לכל סוגי ההתקנה, כך שבכל חללי הבית השונים: חדר הרחצה, השירותים, המטבח, יותקנו ברזים מאותה סדרה, מה ששומר על ניקיון עיצובי  ומקל על הרכישה".

הסדרה מאופיינת בעיצוב מודרני ובטבילה עמוקה של ניקל ומעניקה מגוון פתרונות לכיורים שונים בחדר הרחצה ובמטבח. כל הברזים בסדרה עברו את ביקורת האיכות הקפדנית והתאמה לתקן הישראלי וכוללים אחריות למשך 5 שנים.

סדרת הברזים מציעה מגוון רחב של מוצרים ביניהם: ברזים אלקטרונים, המופעלים ללא מגע יד אלא בהנחת היד מתחת לברז ע"י עין אלקטרונית, ברזים בעיצובים וגבהים שונים המתאימים לכיור שקוע או לכיור מונח, סוללה למקלחת בשילוב סיליקון קשיח – קל ונוח לניקוי ועוד.

 

 

השארת תגובה