60 גווני צבע היוצרים הרמוניה וזרימה בחלל

הסגנון הכפרי, הסגנון הסקנדינבי או הסגנון השאבי שיק האנגלי? ♦ חברת הצבעים נירלט משיקה את קולקציית "הטבעיים והקלאסיים" ומעניקה טיפים לשילוב הגוונים לפי סגנונות עיצוב שונים

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חברת הצבעים נירלט, משיקה קולקציית גוונים חדשה: קולקציית הטבעיים והקלאסיים, הכוללת 60 גוונים, המהווים בסיס לבניית סקאלת צבעים ויוצרים הרמוניה וזרימה בחלל. הגוונים שבקולקציית הטבעיים והקלאסיים, נבחרו בקפידה ומציגים סקאלה מונוכרומטית של גוונים מעולמות תוכן שונים, המתמסרים לחלל באיזון מושלם.

מדובר בקולקציה בעלת צבעוניות, השואבת השראתה מעולם הטבע – מצבעי האדמה והצמחייה. הגוונים בקולקציה, גם הבהירים וגם הכהים, הם בעלי טון חם, המשרה אווירה נעימה ומחבקת בחללי הבית השונים. ניתן להשתמש בגוונים הללו בכל הבית, מחלל האירוח הרשמי, המטבח ועד חדרי השינה.

לדברי שיר זכאי סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי בנירלט: "הקהל הישראלי מעדיף פלטת גוונים מאופקת וניטרלית, לצביעת הבית במהלך שיפוץ או בנייה. קולקציית הגוונים החדשה של נירלט, נועדה לתת מגוון רחב של אפשרויות גוונים טבעיים וקלאסיים, המאפיינים את הבחירות של אדריכלים ומעצבים מובילים. הגוונים הטבעיים והקלאסיים אהובים ויכולים להשתלב ולרענן כל חלל, מבלי להגביל את יתר הבחירות העיצוביות המתקיימות באותו אזור".

הדס כהן, מנהלת תחום אדריכלים והשראה: "שימוש בפלטת צבעים טבעיים וקלאסיים, על אף היותה מאופקת ושמרנית, מאפשרת להרכיב סביבה אנסמבל מרגש ואישי של ריהוט וחפצים, שיהפכו כל בית ל-  A HOME AWAY FROM HOME".

נירלט מעניקה טיפים לשילוב הגוונים הטבעיים והקלאסיים לפי סגנונות עיצוב שונים:

הסגנון הכפרי -הפך לסמן ימני בעיצוב הפנים המקומי והגוונים שמוצעים בקולקציה תומכים ומשתלבים באופן טבעי במגמה, מבלי להתאמץ לקלוע לסגנון.

סגנונות נוספים, שהצבעוניות בקולקציה תחמיא להם, הם הסגנון הסקנדינבי – המודרני וסגנון השאבי שיק האנגלי, עם נגיעה נוסטלגית.

הסגנון הסקנדינבי המודרני -משדר ניקיון וחום ומאופיין אף הוא בגוונים בהירים: גווני לבן, אפור בהיר ואפור חם או כמו שנהוג לכנותם גווני הגרג', היוצרים חלל בהיר, מואר, מרווח, נוח ומזמין. כמו כן,  חומרים טבעיים כגון בטון ועץ בגוונים בהירים וברזל בשילוב נגיעות קלות של צבעים פסטלים רכים, לצד גוונים דומיננטיים עזים להשלמת העיצוב. את הבסיס לאותה פלטה סקנדינבית מודרנית, מהווה הקולקציה החדשה של נירלט.

סגנון השאבי שיק האנגלי – הוא סוג של השתדרגות מתוחכמת של הסגנון הכפרי, סגנון קליל יותר בו נעשה שימוש באלמנטים וריהוט אקלקטיים, עתיקים ומיושנים, בסגנון המאופיין בעידון רך. גוונים אלו באים לידי ביטוי בקולקציית הטבעיים והקלאסיים היוצרים מראה נעים וקליל. הגוונים המאפיינים את הסגנון הינם בהירים, גווני הלבן, הקרם והשמנת, בנוסף לנגיעות של צבעי פסטל רכים המעדנים את החלל. פלטת הצבעים הבהירה מהווה בסיס לסגנון המתאפיין בעומס של אביזרים, ריהוט, פריטים וחפצי נוי מין העבר היוצרים יחדיו מראה מזמין ונעים.

השארת תגובה