הנגר הפרטי שלך • ארונות בעיצוב אישי

בעידן של עיצוב בהתאמה אישית, חברה בסדר גודל של ארונות ריביירה מיישרת קו ומספקת מענה לאלו הבוחרים ביוצא מן הכלל, בייחודי ובשונה ♦ אלו המבקשים לעצמם עיצוב אינדיבידואלי, כזה שלא רואים אצל אף אחד אחר, כזה שיתאים במדויק וינצל את ה'ספייס' באופן אידיאלי ודקורטיבי

 ריביירה | צילום: גלעד רדט
ריביירה | צילום: גלעד רדט
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

 

 

עם כוח של חברה גדולה ושירות של חנות בוטיק, מציגה רשת ארונות ריביירה שירות עיצוב בהתאמה אישית ובמחירים שפויים. החברה מציעה ליווי צמוד של מעצבת הבית לתכנון, ייעוץ ועיצוב של ארונות לחדרי שינה, חדרי ילדים, ארונות ייחודיים לחלל הסלון, פינת האוכל ועוד. כל הארונות מתוכננים באופן פרטני לניצול מקסימלי של החדרים והנישות השונות בחלל הבית, כמו גם מעוצבים לפי טעמו ובחירתו של הלקוח.

בדירות קבלן ובתים פרטיים תלווה מעצבת הבית של ארונות ריביירה את הפרויקט כבר משלב סקיצת הדירה עד לשלב העיצוב, בחירת החומרים, הגימור, חלוקת המדפים, פתרונות האחסון ועוד. תכנון מדויק מבעוד מועד יבטיח ניצול אידיאלי של שטח הדירה ופריסה מדויקת של הארונות בחלל. הכוח הטמון בוותק, בטכנולוגיות המתקדמות שברשות החברה, הידע והניסיון מאפשר לה לספק שירות נגרות אישי במחירים שפויים וברמה הגבוהה ביותר.

 

ארון ריביירה דגם אמבר בצבע עם עיטורי כרכובים. מגירות חיצוניות טריקה שקטה לאחסון נעליים | צילום: גלעד רדט
ארון ריביירה דגם אמבר בצבע עם עיטורי כרכובים. מגירות חיצוניות טריקה שקטה לאחסון נעליים | צילום: גלעד רדט

 

 

שלל פתרונות פרזול, ידיות מעוצבות, גימורים וחיתוכים לצד פתרונות אחסון איכותיים 

בעידן של עיצוב בהתאמה אישית, חברה בסדר גודל של ארונות ריביירה מיישרת קו ומספקת מענה לאלו הבוחרים ביוצא מן הכלל, בייחודי ובשונה. אלו המבקשים לעצמם עיצוב אינדבידואלי, כזה שלא רואים אצל אף אחד אחר, כזה שיתאים במדויק וינצל את הספייס באופן אידיאלי ודקורטיבי. רשת ארונות ריביירה השכילה לשלב את כוחה כחברה מובילה וגדולה בתחום ייצור ועיצוב ארונות ובשנים האחרונות מספקת שירות עיצוב אישי. שירות זה כולל ליווי של מעצבת פנים לאורך כל התהליך החל מבחינת סקיצת דירות קבלן ושרטוט הארונות עוד בשלב הניירות ועד לשלב בחירת סגנון העיצוב, העץ, חריטות, צבע, חלוקת המדפים, פתרונות אחסון ועוד.

במפעל החברה ניתן לראות את מגוון הדוגמאות, לגעת, להריח לחוש ולדמיין את המוצר המוגמר בצורה הטובה ביותר. שימוש במערכת ממוחשבות ומתקדמות תוך ליווי של מעצבת אישית הצמודה ללקוח לאורך כל התהליך מאפשרים ללקוח ליהנות משילוב מנצח של חברה מוכרת, מובילה וותיקה, טכנולוגיות חדשניות, עיצוב ייחודי ושונה והכל במחיר שפוי.

ריביירה- שידת מגירות בשילוב יחידת קלאפה לאחסון. מגירות עם טריקה שקטה. עובי מגירות ע"פ הזמנה | צילום: גלעד רדט.
ריביירה- שידת מגירות בשילוב יחידת קלאפה לאחסון. מגירות עם טריקה שקטה. עובי מגירות ע"פ הזמנה | צילום: גלעד רדט.

 עיצוב ארון בסגנון כפרי וינטג' – בהתאמה אישית

רשת ארונות ריביירה מציעה שירות עיצוב בהתאמה אישית גם לחדר השינה. במטרה להקנות לחדר מראה וינטג' כפרי לפי בקשת הלקוח, עוצב עבורו ארון פתיחה 5 דלתות המותאם לנישה לפי הזמנה ומידות מדויקות. פנים הארון עשוי מלמין עליו מולבשות חזיתות MDF  בצבע שמנת וחאקי. בחירת הצבעים לצד שילוב כרוכבים המחלקים את דלתות הארון לשליש ו 2 שליש מעניקים לארון מראה רך וכפרי של פעם בהתאם לשפת העיצוב של החלל. הארון מאובזר במגירות נעליים חיצוניות עם טריקה שקטה בכדי ליצור הפרדה בין בגדים ונעליים. בנוסף למגירות, העלה הלקוח צורך באחסון נוסף לנעליים ועל כן הדלת החמישית מיועדת כולה לנשלפים לנעליים. מבחינת חלוקת הארון נותרו 2 דלתות שהן תא אחד גדול לכל אחד מבני הזוג. האישה שלרוב צריכה יותר שטח תליה בחרה במתקן התליה הנשלף "סרבטו" ואילו הגבר ביקש לעצמו מגירות נעליים נשלפות.

 

ריביירה- ארון צבע בהתאמה אישית מראה וינטג כפרי במגוון צבעים, חריטות CNC בשילוב קרניזים ורגלי עץ מעוגלות | צילום: גלעד רדט
ריביירה- ארון צבע בהתאמה אישית מראה וינטג כפרי במגוון צבעים, חריטות CNC בשילוב קרניזים ורגלי עץ מעוגלות | צילום: גלעד רדט

 

עיצוב ארון ויטרינה בהתאמה לחלל הסלון, פינת האוכל או בחדר העבודה

רשת ארונות ריביירה מציעה שירות עיצוב בהתאמה אישית גם לחלל הסלון תוך תכנון וניצול מקסימלי של חלל הבית לצד עיצוב ייחודי לפי בקשתו וטעמו של הלקוח, כל זאת בליווי של מעצבת הבית המלווה את הלקוח מתחילת התהליך ועד סופו. בפרוייקט זה אנו רואים כיצד ניתן לנצל נישה בחלל הסלון באופן אידיאלי ע"י שימוש בארון ויטרינה לאחסון כלי הגשה וכלים דקורטיביים ושימושיים שחשוב שיהיו בהישג יד. לשמירה על השפה העיצובית בחר הלקוח יחד עם מעצבת הבית  ארון ויטרינה בשילוב זכוכית רטרו סטפס (ממבחר הטקסטורות הקיימות) ורגלי עץ בצבע. הארון עצמו עשוי מלמין שמנת והדלתות מסגרת מילואה עם ידיות פורצלן מוזהבות. את הויטרינה ניתן לשלב בחדר עבודה, בחלל הסלון או פינת אוכל בתוך נישה או כחידה עצמאית. הזכוכית יכולה להיות עם גב בצבע שמנת כך שיראו רק את הטקסטורה מבלי לראות מה יש בארון. ארון הויטרינה מהווה דוגמא לשילוב בין השימוש בטכנולוגיות מתקדמות של חברה מובילה לצד ייעוץ ועיצוב אישי לפי צרכי לקוח.

ארונות פרי סטנד: ארון בגדים לחדר שינה, חדר עבודה או לחלל הסלון, בשילוב במה תחתונה ורגלי עץ מלא (בוק) בגימור צביעה אטומה, קרניזים וחריטת CNC  למראה וינטג' כפרי. צבע הארון, מידותיו, החריטות ובחירת הרגלים על פי בקשת הלקוח.

ריביירה - ארון ויטרינה בהתאמה אישית פרי סטנד בשילוב זכוכית רטרו סטפס | צילום: גלעד רדט
ריביירה – ארון ויטרינה בהתאמה אישית פרי סטנד בשילוב זכוכית רטרו סטפס | צילום: גלעד רדט

 

עיצוב ארון חדר ילדים בייצור אישי – וינטג' שיק

בחדר ילדים זה אנו רואים בחירה בארון עם דלתות מלואה בשילוב זכוכית פרח ענתיק למראה וינטג' שיק של פעם. את צבע הזכוכית ניתן לבחור כמו כן ניתן לבחור בזכוכית שקופה או אטומה. בארון, שילוב מגירות נעליים חיצוניות עם טריקה שקטה ובטיחותית לילדים. פנים הארון אף הוא מותאם לילדים מבחינת חלוקת המדפים (תאים צרים) ותכנון שטח תליה נמוך במיוחד לבנות שתוכלנה לתלות את השמלות. הארון עשוי מלמין בצבע שמנת עם  מגירות מילואה ובהם ידיות קריסטל להשלמת המראה העתיק.

ריביירה - ארון חדר ילדים זכוכית סבתא. מגירות אחסון נעליים חיצוניות טריקה שקטה | צילום: גלעד רדט
ריביירה – ארון חדר ילדים זכוכית סבתא. מגירות אחסון נעליים חיצוניות טריקה שקטה | צילום: גלעד רדט

 

ריביירה הינה חברה ותיקה בתחום הארונות. לצוות הרשת ידע מקצועי רב וניסיון של שנים בתחום. על ידי שילוב טכנולוגיות ייצור ובקרת איכות מתקדמות, מבטיחה החברה ללקוח הנאה מושלמת מהמוצר הסופי.

בריביירה מאמינים בפתרון עבור כל לקוח באופן פרטני המתאים לצרכיו האישיים, ארונות קיר עם דלתות הזזה, ארונות עם דלתות פתיחה וחדרי ארונות הממשיכים לככב, ובצדק: הם מעוצבים להפליא, נוחים לתפעול ומצוידים בשלל פטנטים ופתרונות אחסון מתקדמים. בריביירה עוזרים לכם להגשים את הפנטזיה האישית שלכם וזו לא רק אמרה.

מפעל החברה כיום הינו מפעל תעשייתי מהגדולים בארץ המשלב טכנולוגיות חדישות מאפשרות גמישות מירבית לצד עיצוב וייצור מתקדם. במפעל חדר צבע מתקדם המאפשר להגיע לרמות גימור גבוהות תוך שילוב בטכניקות צביעה עדכניות כגון צביעה אטומה וצביעת פורניר. סי אן סי ומכונות ממוחשבות אחרות המאפשרות שליטה ובקרה על תהליך הייצור. החברה רוכשת/מייבאת את חומרי הגלם והפרזולים ממיטב היצרנים בארץ ובעולם ומקפידה לרכוש מוצרים בייצור מקומי עם תקינה ברמה גבוהה. לדברי אורי סגרה מנכ"ל ובעלים מכהן כיום כיו"ר איגוד תעשיות הריהוט שבהתאחדות התעשיינים: "ריביירה פעילה בענף העץ החל מתחילת שנות ה 70 וחברה באיגוד תעשיות הריהוט. במעלה הדרך ייצרה ושיווקה ריביירה ארונות וחדרי ארונות, מטבחים וארונות אמבט, חדרי שינה וחדרי ילדים, מיטות ילדים ונוער ועוד. ב- 2008 החליטה החברה להתמקד בייצור ושיווק ארונות וחדרי ארונות בלבד. לריביירה 9 סניפים גדולים בפריסה ארצית. מוצרי החברה הינם פרי עיצוב פיתוח מקוריים של החברה המתבצעים IN HOUSE ע"י אנשי פיתוח ומעצבת שהינם חלק מהצוות האורגני בחברה.  ייצור מבוצע במפעל ממוחשב, חדיש ומתקדם של החברה הממוקם במושב תנובות. המפעל הינו ירוק ומשתרע על כ 5 דונם. במפעל ממוקם המרכז הלוגיסטי של החברה. ריביירה דואגת לחדש את הציוד ומכונות הייצור כל העת ומקפידה לרכוש ממיטב הספקים בארץ ובעולם.לרשת כ 20 צוותי התקנות המגיעים כל בוקר למפעל החברה ומשם יוצאים להתקנות ברחבי הארץ. עם צוות ריביירה נמנים בכירי אנשי המקצוע בתחום הריהוט בישראל, החברה מעסיקה איש שירות ומודד מוסמך במשרה מלאה. ריביירה מעניקה 3 שנות אחריות מלאות על הארונות וחדרי הארונות מתוצרתה והינה ספקית של מועדוני הצרכנות הגדולים בארץ מעל 15 שנים.

» ארונות ריביירה:  1700700313 // www.riviera.co.i

 

2 תגובות
  1. אני רוצה פרטים לגבי הארון וינטז ירוק

  2. איפה אתם נמצאים

השארת תגובה