עוד קורס ייחודי מבית "לומדה": לוחמת סייבר

תחום לוחמת הסייבר נמלא היום בהתפתחות מסחררת ונמצא בשימוש בכל תחום, על ידי ממשלות ובודדים ● בוא ללמוד קורס לוחמת סייבר במימון של 90%

לוחמת סייבר
לוחמת סייבר
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

בעידן הטכנולוגי המתקדם, היה זה די-צפוי שגם מלחמות בין מדינות יתנהלו יותר ויותר באמצעים ממוחשבים, ובין אמצעים אלה לבין עצמם. ההתפתחות הטכנולוגית, והאפשרויות שהיא מביאה בכנפיה, חשפו אופציות ללוחמה מסוג חדש, ובמקרים רבים – מפחיד בהרבה מכל סוגי הלוחמה שהכרנו עד כה. זו לוחמת מידע, המתרחשת במרחבים הווירטואליים.

עיקרה של לוחמה זו, מתבצעת באמצעות חדירה למערכות ממוחשבות של גופים שונים. "לוחמת סייבר" הוא שמה הנפוץ, ולאחרונה אנו עדים למתקפות לא-מעטות של האקרים ושל ארגוני פשע הפועלים במרחב הסייבר – על מדינות, ארגונים, עסקים שונים, וגם על הסקטור הפרטי, כנגד "האנשים הקטנים", הנופלים קורבן למעשי הונאה ונוכלות אלה.

לפיכך, ההגנה הנדרשת בעידן זה, גם היא הולכת ומשתכללת, ברוח הנאמר "מאויבי – תחכמני". תחום לוחמת המידע, לוחמת הסייבר, הוא, אפוא, תחום הנמצא בהתפתחות מטאורית כיום, ונדרשים בו אנשי מקצוע מיומנים, המכירים אותו לעומק.

לוחמת הסייבר מדירה שינה מעיני המומחים, ומרמזת על המגמה העתידית. ההתקדמות הטכנולוגית המהירה, יצרה מסה אדירה של מערכות מידע שלצורך ניהול הגנתם הדינאמי, יש לגייס אנשי אבטחת מידע שאינם מצויים לרוב, וחלל ריק זה בשוק העבודה, משווע לאנשי אבטחת מידע שברשותם הכלים להתמודד עם האתגרים החדשים שבפתח.

קורס חדש, מקצועי ומקיף ביותר, יוצא לדרך בימים אלה ע"י "לומדה" – המכון החרדי ללימודי מקצוע, והוא יכלול ידע רב המבוסס על מודלים שונים של ארגונים המעניקים לקצין אבטחה, את השיקול דעת בבחירת גישת המודל המתאים לאבטחת מידע בסביבת העבודה בה הוא פועל. מדובר בקורס מתקדם, המיועד במיוחד לבעלי רקע בתחזוקת מחשבים וניהול רשתות תקשורת.

מלבד הקורס עצמו, יוקצו גם 20 שעות סדנה לאיתור ומציאת תעסוקה, בשיתוף מרכז "כיוון". פרט חשוב נוסף שכדאי לדעת: הקורס בסבסוד גבוה במיוחד, בשיעור של כ-90%, באדיבות משרד המדע הטכנולוגיה והחלל, הרשות לפיתוח ירושלים וקרן קמ"ח. רואים עצמכם מתאימים? התקשרו ל"לומדה" טל' 02-6222210 ובקשו את תכנית הקורס.

תגובה אחת
  1. לאחרונה לומדה יוצאים כל יום עם קורס חדש. מה קורה שם? זה אמיתי הכל?

השארת תגובה