משתדרגים ● לא רק v כחול, תנו like לווטסאפ

ברור היה שזה יגיע: ה'לייק' מצטרף ל'ווטסאפ' ● ווטסאפ משתדרגת, אבל לא רק בתכונות מעולמה של פייסבוק ● בשדרוג הבא תוכלו לסמן הודעה כ'לא נקראה'

ווטסאפ
ווטסאפ

וואטסאפ משדרגת: אפליקציית המסרים המקוונת וואטסאפ מכניסה שיפורים מעת לעת וכעת על פי אחד מנסייני החברה בקרוב תהפוך האפליקציה למעין רשת חברתית. במסגרת השינויים, תושקנה שתי תכונות חדשות שעשויות לשנות משמעותית את חווית המשתמש באפליקציה.

השינוי הראשון הוא היכולת לסמן Like על תמונות שמשותפות בקבוצות – תכונה שמזכירה בעיקר את פייסבוק ואת אפשרות הלייקים שלה אך בהתחשב בכך שפייסבוק רכשה את וואטסאפ בשנה שעברה, לא מדובר בצעד מפתיע במיוחד.

התכונה השנייה והמעניינת יותר היא אפשרות לסמן הודעה כ"לא נקראה", בדומה לאימייל. בשלב הזה עדיין לא ברור האם סימון ההודעה ככזו שלא נקראה ימנע מהאפליקציה לדווח לשולח על הזמן שבו היא נקראה במקור, ומהו טווח הזמן שבו אפשר לסמן הודעה כלא נקראה מבלי שתדווח כנקראה. כמו כן, לא ידוע האם הפיצ'רים החדשים הללו כבר מוכנים לשימוש וייושמו בעדכון הגרסה הבא של האפליקציה או שנאלץ לחכות להם זמן רב יותר.

כזכור, בשנה שעברה הוסיפה וואטסאפ את שני ה"וי"ים הכחולים בשיחות, שמשמעותם היא שהנמען לא רק קיבל את ההודעה אלא גם פתח/ראה/קרא אותה. תכונה זו נתקלה בלא מעט ביקורות של משתמשים שהביעו התנגדות בטענה שהיא עלולה ליצור לא מעט אי נעימויות. בתגובה הוציאה וואטסאפ גרסה המאפשרת לבטל תכונה זו.

השארת תגובה