לחגים: מחדשים את הבית עד 50 ש"ח למוצר

מחפשים פריטים שישדרגו לכם את הבית אבל יהיו איכותיים וזולים וכמובן יפים? עד 50- אתר אינטרנט שניתן להזמין דרכו יכול להיות אחלה פיתרון

אווירה1
אווירה1

חז"ל אמרו: "דירה נאה מרחיבה דעתו של אדם". כעת יש לכם הזדמנות. לכולנו ידוע כי בית מעוצב עם פרטי נוי ייחודיים, מעניינים ומדויקים מקרינים תחושה נעימה, שלווה וקלילה לנפש ולעיניים.

לרגל השנה החדשה רבים רוצים לחדש את הבית. הנה פיתרון איכותי, זול ויפה: באתר ״עד 50״ שהושק לאחרונה תמצאו מגוון רחב של מוצרי נוי איכותיים לעיצוב הבית במחירים אטרקטיביים במיוחד. כל המוצרים באתר נמכרים במחירים של עד 50₪ לפריט בלבד.

וכך, מתוך הצורך של ליצור ׳בית׳ אחד שיענה על הביקוש הרב לפריטי נוי מגוונים במחירים אטרקטיביים, הוקם אתרAD50.CO.IL, אתר שהמוצרים הרבים המוצעים בו נבחרו בקפידה על ידי מעצבות פנים מובילות אשר חיות ונושמות עיצוב בכל רמ״ח אבריהן.

האתר נגיש, מזמין ונח לרכישה. אפשר לראות את המוצר מכל מיני זוויות, בצבעים שונים ואת הפרטים עליו כמו גדלים, סגנונות ועוד.   

בעלי AD50: ״המטרה שלנו היא להנגיש את עיצוב הבית לכל תקציב. מי שיחפש מתנה במחיר אטרקטיבי או לחדש את ביתו לרגל השנה החדשה ויכנס לאתר, ייחשף לפריטי איכות החל מ-15 ש״ח במינימום לפריט ועד 50 ש״ח במקסימום לפריט. את הטוב ביותר השארנו לסוף – השירות! חרטנו על דגלנו הענקת שירות אמריקאי, תוך התייחסות לפרטים הקטנים וברכישה של 299 ש״ח ויותר, הרוכשים יהנו ממשלוח מהיר עד הבית ועם איכות מוצר שילווה אתכם לשנים קדימה.״

כנסו, הזמינו, ותתחדשו:

https://ad50.co.il/

השארת תגובה