דלתות כניסה מעוצבות: "דלתות נסתרות"

דלתות רשפים מקדמת את הטרנד החדש בעיצוב: "דלתות קו אפס" • הדלתות מותקנות במישור אחד עם הקיר, המשקוף סמוי והצירים נסתרים לקבלת אשליה של פתח כניסה גדול במיוחד

דלתות קו אפס של רשפים | צילום: מנחם רייס
דלתות קו אפס של רשפים | צילום: מנחם רייס

אחד הטרנדים הבולטים בשנים האחרונות בעיצוב הבית הוא הסגנון המודרני, המאופיין במראה מינימליסטי. מגמה זו משפיעה גם על עיצוב הכניסה לבית, שהמטרה היא ליצור בחלל הכניסה קווים נקיים, אלגנטים ואסתטים.

דלתות רשפים, המתמחה בעיצוב וייצור דלתות כניסה יוקרתיות לבית, מרחיבה בימים אלה את קולקציית הדגמים: להתקנה ב- "קו אפס". מדובר בדלתות המותקנות במישור אחד עם הקיר (חיצוני או פנימי), ללא משקוף ועם צירים סמויים, כ"דלתות נסתרות", היוצרות אשלייה של פתח כניסה גדול במיוחד ומראה מנימליסטי, נקי,אלגנטי ויוקרתי.

הדלתות המותקנות בקו אפס בטיחותיות, אקוסטיות ומגיעות במגוון רחב של גימורים יוקרתיים לבחירת הלקוח, ביניהם: עץ, אלומיניום, H.P.L, פליז וחומרים מורכבים נוספים. כמו כן ניתן לבחור את הדלת במגוון רחב של צבעים וסגנונות שונים: מודרני, קלאסי, כפרי, סגנון יפני ועוד.

הדלתות מיוצרות בהתאמה אישית, בהתאם לגודל פתח כניסה וחיפוי הקיר וניתן לקבל אותן בכנף אחת, כנף וחצי או כנף כפולה.

לבחירה בדלת קו אפס יתרון עיצובי מובהק המתאים למגמה העיצובית של מינימליזם ובחירה בקווים נקיים. הדלתות מותקנות במישור אחד עם הקיר, המשקוף סמוי והצירים נסתרים. הדלת יוצרת מראה אחיד עם הקיר ונוצר מראה הרמוני, אסתטי ואשליה של פתח כניסה גדול במיוחד. כמו כן ניתן לחפות את כל הקיר בכניסה לבית בחיפוי זהה בהמשך לחיפוי הדלת, דבר שיוצר מראה עיצובי מרהיב לעין, מגדיל את גודל הכניסה לבית. דלתות קו אפס הינם הבחירה המועדפת היום לכניסות הבתים של אדריכלים ומעצבים רבים.

  • מחיר לצרכן כולל מע"מ : החל מ- 30,000 ש"ח כולל הובלה והתקנה
  • ניתן להשיג באולמות התצוגה של דלתות רשפים ודלתות חמדיה ברחבי הארץ

צילום: מנחם רייס

השארת תגובה