עבודה פנימית: ככה היופי הפנימי שלך יוצא החוצה

חברת "סולגאר" מציגה את קולקציית הנוטרי קוסמטיקה – תוספי התזונה שמשנים את עולם הטיפולים הקוסמטיים

צילום: סולגאר
צילום: סולגאר

חברת תוספי התזונה "סולגאר" לוקחת את ההובלה בתחום עולם הנוטרי קוסמטיקה, מציגה את ליין תוספי התזונה שישנו לכם את הרגלי טיפולי הביוטי. בין שלל החידושים הטכנולוגיים המאפשרים לחובבי הטיפוח לבחור טיפולים שונים להצערת עור הפנים ויצירת מראה בריא ורענן יותר, ישנה דרך קלה, לא מצריכה הגעה לקליניקות ופועלת מתוך המערכת הפנימית של הגוף. דרך זו מצויה בנטילת תוספי תזונה אשר מכילים את הרכיבים התזונתיים, הייעודיים והחיוניים לעור ואינם נמצאים בכמות מספקת במזון אותו אנו צורכים ביום יום. הסדרה מכילה ארבעה סוגים של תוספי תזונה שכל אחד מהם מכיל את הרכיבים הנדרשים למראה בריא וצעיר.

קולגן וחומצה היאלורונית

התוסף הראשון הוא קולגן וחומצה היאלורונית, קולגן הוא החלבון העיקרי בעור האחראי על יצירת מראה עור צעיר, גמיש ומתוח. כבר מגיל 30 רמתו מתחילה לרדת (2%-1% מדי שנה) והתוצאה של תהליך זה היא סימנים מוכרים של התבגרות העור. מחקרים מראים כי נטילה של קולגן ממקור חיצוני מעלה את רמתו ברקמות ולכן משפרת את מראה העור ותומכת בהגדלת גמישותו. חומצה היאלורונית מיוצרת באופן טבעי בגוף שלנו וממלאת תפקידים חשובים כמו שמירה על נפח העור שלנו ועל הלחות האצורה בתאים השונים. כמו קולגן, עם השנים פוחתת כמותה בגוף ולכן חשוב להעניק אותה באופן חיצוני. הפטנט המדעי הייחודי משלב את שני החומרים בטבלייה אחת, פועל להחזרת הלחות לעור ומאפשר טיפוח פנימי ואישי ללא מזרקים, ללא כאב וללא תלות באחרים.

HNS COMPLEX

תוסף נוסף הוא HNS COMPLEX, פורמולה ייעודית לטיפוח השיער, הציפורניים והעור. מכילה רכיבים ייחודים המעודדים את הגוף לייצור נוסף של חלבונים הנקראים קולגן, אלסטין וקרטין. חלבונים אלו הם אבני הבניין של השיער, הציפורניים והעור. הם השומרים על בריאות השיער, מחזקים את הציפורניים ומספקים בסיס לעור מטופח. קומפלקס HNS מכיל שילוב של מינרלים, חומצות אמינו, ויטמין C ו-MSM בעלי מינון מותאם, המעודדים את הגוף לייצור אותם חלבונים סיביים חזקים. מכיל רכיבים ממקור הפקה טבעי.

ויטמין E

התוסף השלישי הוא ויטמין E טבעי נוזלי (Vitamin E Liquid). יטמין E נוזלי של סולגאר מגיע בפורמולציה נוזלית. מדובר בוויטמין E ממקור טבעי בנגזרת D-alpha Tocopherol ובתוספת תערובת טוקופרולים נוספים המשפרים את הספיגה וההטמעה של הוויטמין בגוף. מתאים הן לבליעה והן למריחה. התוסף מכיל אלפא טוקופרול, זהו נוגד חמצון רב עוצמה שמגן על העור מפני הרדיקלים החופשיים המזיקים, לאור זאת ניתן לראות את ויטמין E מוביל בעולם ה"אנטי אייג'ינג". הוא בעל זיקה טיפולית לאקנה וצלקות, מגן מפני קרינת השמש, מגביר לחות ומסייע בשמירה הטבעית והמאוזנת של העור, כמו כן מזרז את ההתחדשות של העור.

ויטמין H / ויטמין B7

התוסף הרביעי בסדרה הוא הביוטין – Biotin. נקרא ויטמין H, הינו ויטמין מסיס מים ומסייע לגוף לפרק מזון לאנרגיה. הוא חלק ממשפחת ויטמיני ה- B ושמו השני הוא ויטמין B7. הביוטין רכיב חיוני לסינתזה של חומצות שומן וחומצות אמינו ולכן חיוני לתאי העור. מורכב משתי טבעות מאוחות: טבעת Ureido המכילה שני אטומי חנקן וטבעת tetrahydrothiophene המכילה אטום גופרית. מחקרים מצאו קשר משמעותי בין הביוטין לבריאות השיער, העור והציפורניים בכך שהביוטין משפיע גם על חילוף החומרים של שמני העור והקרקרפת.

צילום: סולגאר

השארת תגובה