חדש בסופר פארם: בדיקת קורונה לקבלת תו ירוק

החל מהיום (ה-8 באוגוסט) סופר-פארם בשיתוף איכילוב Well יציעו בדיקות קורונה מהירות בסניפי סופר פארם שיאפשרו קבלת תו ירוק ל-24 שעות באישור משרד הבריאות את הבדיקות יהיה ניתן לבצע ללא רישום מראש, בעשרות סניפים של רשת סופר-פארם בפריסה ארצית

צילום: חן גלילי
צילום: חן גלילי

סופר-פארם, רשת בתי המרקחת המובילה בישראל ממשיכה להנגיש לציבור הרחב וללקוחות הרשת את האופציה והיכולת לבצע בדיקות קורונה. החל מהיום (א') ניתן יהיה לבצע בדיקות קורונה מהירות ברשת שיהיו תקפות ל-24 שעות בלבד במסגרת התו הירוק של משרד הבריאות. הבדיקות יבוצעו על ידי דוגמים של חברת איכילוב Well שתוצאותיהן יוכרו על ידי משרד הבריאות.

מדובר בבדיקה מהירה מסוג אנטיגן אשר תיארך דקות ספורות בלבד ותוצאותיה יתעדכנו אונליין באתר משרד הבריאות לטובת קבלת תו ויהיו תקפות ל-24 שעות בלבד. מחיר בדיקה לצרכן: 59.90 שקל ולחברי מועדון האשראי לייף סטייל מחיר של 51.90 שקל.

בפריסת עמדות אלה משלימה רשת סופר-פארם מהלך של מתן שרות מלא בכל סוגי בדיקות קורונה לאזרחי ישראל: בדיקות עצמיות לשימוש ביתי לאינדיקציה אישית, בדיקות PCR טרום טיסה לחו"ל, ובדיקות מהירות עבור התו הירוק.

נציין כי לבדיקות ה-PCR רמת דיוק גבוהה יותר מזו של בדיקות האנטיגן אך לוקח זמן רב יותר לקבל את תוצאותיהן. על הרקע הזה, משרד הבריאות קבע כי בדיקות האנטיגן שמבוצעות על ידי דוגמים יאפשרו ללא מחוסנים לקבל תו ירוק לפרק זמן של 24 שעות.

לפי הודעת משרד הבריאות, החל מהיום (א') אדם שלא התחסן יורשה להיכנס למתחמים בתו ירוק רק באמצעות הצגת בדיקה מהירה שבוצעה 24 שעות לפני מועד הכניסה. בדיקות הקורונה המהירות שיוכרו לטובת התו הירוק לא יבוצעו בקופות החולים אלא במתחמי בידוק ייעודיים, ומימון הבדיקה יהיה על חשבון הנבדק.

השירות החדש ייכנס בימים הקרובים באופן מדורג לעשרות סניפים של רשת סופר-פארם מנהריה שבצפון ועד אילת שבדרום. את השירות ניתן יהיה לקבל ללא צורך בקביעת תור מראש.

שעות פעילות העמדות לבדיקת אנטיגן מהירה באמצעות דוגם: בימים א'-ה' בשעות 9:00-21:00, ביום ו' בשעות 9:00-15:00

רשימת הסניפים הראשונים בהם ייפרסו באופן מדורג במהלך היום (א') בדיקות קורונה:

(יש להתעדכן באתר הרשת ומול הסניפים על מועדי פתיחת העמדות, בימים הבאים יפתחו עמדות בדיקה בסניפים נוספים ברחבי הארץ)

 • סינמול חיפה
 • קניון רננים ברעננה
 • קניון הזהב בראשון לציון
 • קניון עזריאלי ת"א
 • קניון רחובות
 • קניון מלחה בירושלים
 • קניון עזריאלי רמלה
 • לב העיר קריית גת
 • קניון הנגב בבאר שבע
 • קניון גירון אשקלון
2 תגובות
 1. אני מעוניינת לעשות בדיקת קורונה מהירה בסניף סופר-פארם בישפרו. אנא שילחו לי שעות פעילות מיום ראשון עד יום שישי

 2. אחלה עסק מצאו להם כל העסקנים שמאוד מאוד "דואגים" לבריאות שלנו… אם בעוד שנה עדין יהיה צריך ללבוש מסיכה או לבצע בדיקות קורונה לאנשים בריאים כדי להוכיח את חפותם… תדעו, שהפוליטיקאים שלנו כמו תמיד, שוב מכרו אותנו לידם של טייקונים שעושים מיליארדים מהקשקוש הזה.
  אז מה היה לנו פה? חיסון שלא מגן מהידבקות או מהדבקה של אחרים.
  מסיכה שבכלל לא נועדה לעצור חלקיקים בגודל של וירוסים
  בדיקות קורונה שהוכחו לא יעילות, ושהממציא שלהם העיד שהבדיקה שהמציא לא יודעת להבדיל מבין עשרות וירוסי קורונה – חלק מהם נמצאים גם בשפעת הנפוצה.
  העיקר אבל שמספר טייקונים יקנו עוד בנטלי ויבנו עוד וילה… היידה ישראל

השארת תגובה