איך מוציאים ויזה לדובאי

איך מוציאים ויזה לדובאי
איך מוציאים ויזה לדובאי

מאז שנפתחה האפשרות לטוס לאיחוד האמירויות ובעיקר לדובאי, הישראלים נוהרים בהמוניהם. לאחר שנים רבות של נתק וסקרנות לגבי אחת המדינות העשירות, המתקדמות והמיוחדות ביותר בעולם, סוף סוף פתחו בפנינו את השערים ובאופן צפוי – אנחנו לוקחים את ההזדמנות בשתי ידיים ומוציאים ממנה את המיטב. אבל איך מוציאים ויזה לדובאי הרי אי אפשר סתם כך לקנות כרטיס טיסה ולצעוד בביטחון להרפתקה החדשה שלכם לקיץ הקרוב. על השאלה החשובה, נענה מיד!

איך מוציאים ויזה לדובאי – הכל על התהליך

זמן לא רב לאחר שנחתמו 'הסכמי אברהם' בין איחוד האמירויות הערביות ומדינת ישראל, משרד החוץ של האמירויות הודיע על שינוי בהסדרי הכניסה של ישראלים ליעדים רבים באיחוד. נכון להיום ולפחות עד שיהיו שינויים נוספים, אנו זקוקים לויזה בכדי להיכנס, אחרת לא תתאפשר העלייה למטוס ובטח לא הכניסה למדינה. אז איך מוציאים ויזה לדובאי בקלות?

ראשית חשוב לציין שהתהליך מהיר יחסית וכל מה שצריך לעשות זה רק למלא את הבקשה לאשרת הכניסה, ולצרף צילום דרכון. כמובן שיש לבדוק שהדרכון בתוקף (חצי שנה קדימה לפחות), שכן דרכון שתוקפו עומד לפוג בחצי השנה הקרובה, סביר שלא תאושר לו ויזה. כעת, הנה כמה דברים שכדאי לדעת על הויזה לדובאי:

  • המחיר – מחירי ויזה לדובאי ינועו בין 99$ לבין 120$ בהתאם לסוכנות שתסייע לכם להגיש את הבקשה להנפקת הויזה. חשוב לבחור בסוכנות אמינה ומקצועית בכדי לוודא שתקבלו את המסמכים שלכם בזמן.
  • תוך כמה זמן נקבל את הויזה? – בדרך כלל זמן הטיפול הממוצע הוא עד 96 שעות, כך שאם אתם מתכננים את החופשה שלכם כדאי להגיש את הבקשה לויזה בהתאם ללוח הזמנים ואף כמה שיותר מהר. הישראלים הסקרניים נוהרים לדובאי ונוצר עומס רב במשרדי הסוכנויות, כך שייתכן שהזמנים מעט מתעכבים. לא כדאי להתמהמה עם תהליך הגשת הבקשה!
  • לאן שולחים את הויזה – הבקשה שתגישו תועבר לרשות להנפקת ויזות באיחוד האמירויות, שלרוב יאשרו אותה ללא כל בעיה. הויזה תחזור אליכם לדואר האלקטרוני, ותתעדכן אוטומטית בחברת התעופה ומערכת ההגירה באיחוד האמירויות.
  • תוקף הויזה – ויזה סטנדרטית לדובאי תקפה לחודשיים – 60 ימים בדיוק מהרגע שאושרה. באמצעותה, ניתן לשהות באמירויות כ-30 ימים בכניסה אחת.
  • מה לגבי קורונה? – כעת כשידוע איך מוציאים ויזה לדובאי אי אפשר שלא להזכיר את נושא הקורונה. נראה שהתקופה הזו מסרבת לעבור הלאה מאיתנו ועדיין ישנה חובה להציג תוצאה שלילית של בדיקת PCR שבוצעה עד 72 שעות לפני הטיסה. את תוצאות הבדיקה תידרשו להציג גם בארץ, וגם בכניסה לאמירויות.

ההרפתקה הבאה שלכם לקיץ כבר מחכה

לא נותר עוד זמן רב לקיץ, וזה בדיוק הזמן לצאת לטייל ולגלות את העולם! איך מוציאים ויזה לדובאי זו הבעיה הקטנה ביותר שלכם. כעת עליכם להתחיל ולתכנן את ההרפתקה הבאה שלכם הקיץ – למצוא את האטרקציות ונקודות העניין הבולטות, להחליט איפה לישון, ולכמה זמן מתחשק לכם לטוס. טיול נעים!

השארת תגובה