מטהר אוויר ש'מחסל' את הקורונה

Institut Pasteur de Lille, אחת המעבדות המובילות והנחשבות בעולם, מצאה כי על סמך הבדיקות ומבחני ההשוואה שביצעה בחודשים האחרונים מגוון מטהרי האוויר של Daikin מחסלים יותר מ-99.98% מנגיף הקורונה HCoV-229E תוך 2.5 דקות

dalkin
dalkin

חברת Daikin, המתמחה  בתחום של שליטה באיכות האוויר, המוכרת מטהרי אוויר כבר למעלה מ-45 שנה, זכתה השבוע בתו תקן איכותי ממכון המחקר פסטר שבעיר ליל. המכון מצא כי  מטהרי האוויר של Daikin וטכנולוגיית טיהור האוויר המוגנת בפטנט של החברה, יעילים מאוד נגד זיהום אוויר בכלל וחיסול של חיידקים בפרט. המכון הצרפתי מצא כי מגוון מטהרי האוויר של Daikin מחסלים יותר מ-99.98% מנגיף הקורונה HCoV-229E תוך 2.5 דקות.

המכון גם בדק את יעילות מטהרי האוויר נגד H1N1, הנגיף שגורם לשפעת העונתית. באותם תנאי בדיקה, מכון פסטר בליל מסכם על סמך המחקר שהוא ערך שמטהרי האוויר של Daikin מחסלים יותר מ-99.93% מנגיף ה-H1N1 תוך 2.5 דקות. זה מוכיח שמכשירים אלה גם יעילים מאוד במאבק נגד השפעת.

מטהרי האוויר של Daikin, שמיובאים לארץ באופן רשמי ובלעדי על ידי חברת אלקטרה, מטהרים אוויר בתוך מבנים בכך שהם מזרימים אותו דרך היחידה ונותנים לו לעבור מספר מסננים וטכנולוגיות טיהור. בדרך כלל משתמשים ביחידות בסביבות מגורים, משרדים קטנים, חנויות, כיתות, חדרי המתנה רפואיים וחדרי בדיקות של רופאים. זרימת האוויר של מטהר האוויר Daikin היא כ-330 מ"ק לשעה. זאת אומרת שנפח האוויר של חדר ממוצע זורם דרך היחידה מספר פעמים בשעה.

מר אוליבייה לומינאטי, מנהל הפרוייקט אוורור וטיהור אוויר, שעבד בשיתוף פעולה הדוק עם מכון פסטר בליל בפרויקט הבדיקה של Daikin, אומר: "תוצאות הבדיקה הן חדשות נהדרות לחברה. בשעה שכולם מתכוננים לחזרה למשרדים ולחיי שגרה, יש לנו היכולת ליצור את התנאים לעשות זאת בצורה בטוחה יותר. המחויבות של Daikin לסביבה בריאה בתוך מבנים הביאה לקטלוג נרחב של מוצרי סינון וטיהור אוויר. אנו משתמשים בטכנולוגיות אלה בפתרונות מיזוג האוויר, החימום והאוורור שלנו, בהתקנות בבניינים קטנים וגדולים כאחד. אנו יכולים לעזור לכל מי שיש לו צורך באוויר נקי ורענן בתוך מבנה למצוא את הפתרון הנכון".

השארת תגובה