שוטרים למען ילדים בעלי צרכים

שוטרי משטרת ירושלים
שוטרי משטרת ירושלים

מנת לסייע ולהרים את מחנה הקיץ השנתי שמקיימת עמותת “עדי ירושלים” עבור חניכיה הבוגרים. המחנה השנה שמח ומיוחד מן הרגיל, שכן בקיץ הקודם הוא נאלץ להתבטל לאור מגבלות הקורונה והתחלואה הגבוהה.

המחנה נמשך יומיים והוא כלל אטרקציות רבות ומגוונות כמו מתנפחי מים, שתילת פרחים, הופעה של הזמר אורי גולד ולהקתו, בילוי בפארק אוטופיה, משחקי לייזר טאג ופעילויות נוספות עליהם עמלו בעמותת “עדי” בסיוע המתנדבים במשך חודש שלם, והכל בחפץ לב על מנת לשמח את 30 מחניכי המרכז המאושרים שלוקחים חלק במחנה. בין עשרות המתנדבים שכוללים, היה ניתן למצוא גם שוטרים מסיירת האופנועים של מחוז ירושלים של המשטרה שהגיעו יחד עם מפקדם בהפתעה, לסייע ולרומם את רוחם של החניכים אשר מצדם מאוד התרגשו לפגוש אותם.
אחד המתנדבים סיפר:” לראות את הברק בעיניים של כל חניך וחניך זה פותח לך את הלב. צריך רק להסתכל על הבנאדם שמאחורי כיסא הגלגלים ואז מוגבלות היא לא מוגבלות, אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו זו לא רק קלישאה”.

מרכז “עדי ירושלים” מעניק מעטפת שיקומית וטיפולית מקיפה, הכוללת מגוון רחב של שירותים רפואיים וחינוכיים, כמו גם מגורים לאוכלוסייה עם מוגבלות שכלית התפתחותית קשה. המרכז הינו חלק מרשת מרכזי שיקום אותה מפעילה עמותת “עדי”, והיא כוללת את הכפר השיקומי “עדי נגב נחלת ערן”.

השארת תגובה