מענה בכל שלבי תהליך הטרום לידה, הלידה ואחריה

איתך בכל שלב: מעטפת אישית בבית החולים לנשים ויולדות בשיבא

בית החולים לנשים ויולדות בשיבא מעמיד לרשות הנשים והיולדות מערך עצום של מרפאות ויחידות הנותנות מענה בכל שלבי תהליך הטרום לידה, הלידה ואחריה באמצעות טובי המומחים והטכנולוגיות המתקדמות בעולם. המעטפת הרפואית מקצועית לצד הגישה בה המטופל הוא במרכז והשירות האנושי והרגיש מאפשרים לכל אחת לקבל את הטיפול הטוב ביותר על כל היבטיו.

יעל קרישבסקי – מתאמת הקהילה בשיבא, אשר פוגשת יום יום את הנשים השוהות במחלקה לסיכון גבוה, במחלקת היולדות ובמחלקות האשפוז השונות בתחום הנשים והיולדות חווה את שביעות הרצון הגבוהה בקרב היולדות והמטופלות:

"הנשים נרגשות לפגוש כאן בכל המחלקות את הרופאים הבכירים של שיבא ולקבל מהם יחס vip. להיכנס לחדר ניתוח ולגלות שהרופאים המנתחים הם לא פחות מהרופאים הטובים בישראל בתחום, זהו דבר שקורה כאן יום יום. בנוסף, הנשים מציינות בכל פעם מחדש את העובדה המדהימה, שדווקא במרכז הרפואי שנמצא ברשימת עשרת בתי החולים הטובים בעולם ישנה חשיבה על הפרטים הקטנים ביותר, מחלקה חדשה יפיפייה, חדרי גן בשתי מחלקות היולדות, מזון למהדרין מגוון ובשפע המוגש בצורה מכובדת ע"י משגיחי כשרות צמודים בחדר אוכל נעים ומרווח, מענה ההלכתי זמין על ידי המוקד ההלכתי ושיתוף פעולה יוצא מן הכלל בין הרופאים לבין בקשות המטופלים להיוועץ בדעת ההלכה. אלו דברים חשובים מאד שבסופו של דבר משפיעים על החוויה של האשה והיולדת ובהחלט המטרה היא להעניק לה את כל מה שהיא זקוקה ברגעים המרגשים הללו. בשביל זה גם אני נמצאת כאן ואני משתדלת לתת את המענה על הצד הטוב ביותר".

כיום, מציע בית החולים לנשים ויולדות בשיבא מרכז ללידה טבעית חדשני מהמובילים בעולם, שירותי רפואה משלימה ללא עלות במיון ובחדרי הלידה, חדרי לידה חכמים המאפשרים ללדת באווירה אישית ועוד.

ניתן לקבל מידע נוסף אצל מתאמת הקהילה הגב' יעל קרישבסקי במספר טלפון: 052-666-7991
השארת תגובה