המוצרים החדשים לגבר עם הריח שלא תעמדו בפניו

הסדרה החדשה BROTHERS LONDON & BEARDS פרי פיתוח של 6 שנים מושקת בימים אלה וכוללת את מה שכל גבר צריך כדי לשדרג את המראה שלו

עד לפני כמה שנים מודעות הגברים למוצרים איכותיים המריחים טוב, לא הייתה קיימת. גברים נהגו לחפוף את שיערם עם השמפו של המשפחה, זה שהאישה קנתה בסופר בריח דובדבנים ותותים. עם הזמן הצורך של הגברים לעמוד בזכות עצמם, לשדרג את נוכחותם ולזכות בריח בלעדי משלהם הפכה לעובדה. היום כל מתבגר יש לו מדף מיוחד בחדר האמבטיה עם המוצרים והריחות שלו.

בין הראשונים לזהות את המגמה החדשה והצורך במוצרים איכותיים לסקטור הגברי, היו חיים שיר, איש עסקים, יזם, הבעלים והמנכ"ל של רשת Cent Hair – המרכז למוצרי שיער מקצועיים לטיפוח ופתרון כל בעיות השיער באשר הן, בעל ניסיון וידע של 75 שנה בתחום, ושותפו סער בל, איש עסקים, ומזה 10 שנים מנהל שיווק של מוצרים בכלל ומוצרים לשיער בפרט. השילוב ביניהם הניב את אחת הסדרות שחוללה מהפך בעולם התכשירים המקצועיים והאיכותיים לגבר.

נפגשנו עם חיים וסער מתוך רצון ללמוד על איכויות הסדרה החדשה, ומה מבדל אותה ממוצרים אחרים לגבר הקיימים בשוק.

האם יש לכם ידע בתחום מוצרי השיער?

"אני דור שלישי בתחום" אומר חיים שיר, "סבי היה מעצב שיער לפני 75 שנה, אבי הלך בדרכו, ואני נולדתי אל תוך הריחות והתכשירים, מכיר ונושם אותם מינקות. לפני 20 שנה הקמתי מפעל לייצור מוצרי שיער מקצועיים לקהל הרחב ושם אנחנו מייצרים את הסדרה החדשה לגבר BROTHERS LONDON & BEARDS, ובמקביל הקמתי את Cent Hair – מרכז למוצרי שיער מקצועיים לקהל הרחב, המציע מגוון מוצרים לשיער הן של החברות המובילות בתחום כמו שוורצקופף, לוריאל, פול מיטשל ואחרים שאנחנו משווקים מורשים שלהם, וכן מוצרים בלעדיים שהמפעל מייצר לאלפי מעצבי שיער וחברות שונות בכל רחבי הארץ. עכשיו בשיתוף עם סער בל אשר על השיווק, אנחנו מצעידים את השוק קדימה עם מוצרים איכותיים לגבר".

למה לגבר?

"לפני כ-3 שנים זיהינו את הצורך של גברים למוצרים בלעדיים משלהם וזה התחזק עם אופנת הזקנים כשכל הגברים בישראל החלו לגדל זקן ורצו לשמור עליו מסודר, נקי ומריח טוב", אומר סער, "6 שנים שאנחנו מפתחים את המוצר תוך שימת דגש עיקרית על הריחות והניחוחות, על איכות המרכיבים וייצור מוצר בלעדי עם ריחות גבריים וחזקים. ואנחנו גאים להציג את סדרת LONDON BROTHERS & BEARDS לגבר החדש.

מה מעלותיה וייחודה של סדרה זו?

סדרת BROTHERS LONDON & BEARDS מנגישה לגבר הישראלי החדש את המוצרים האיכותיים ביותר. ב-60 שניות הוא משדרג את המראה למשך כל היום.

מה בסדרה?

  • שמפו, ווקס לשיער, סבון פנים, וסבון לגוף. כולם בריח גברי וחזק שפותח במיוחד עבור הסדרה. המוצרים ללא פרבינים, ללא SLS, וללא מלחים.
  • סבון הפנים נקרא "6+1". 6 יתרונות במוצר אחד. מיוצר ממרכיבים טבעיים בלבד, מרכיבים אנטי בקטריאליים ואנטי אייג'ינג, וויטמינים ומינרלים שונים המתאימים לעור הגברי אשר שומרים ומזינים אותו, ריח חזק שהוא כמו בושם לגוף, ו-12-B למניעת התקרחות. הסבון מנקה בפעולה אחת גם את הפנים, את הזקן, את נקבוביות העור, ומזין אותו.
  • את הווקס לשיער יש למרוח בבוקר והוא יישאר לאורך כל היום וישמור על מראה שיער מסודר וטבעי, וכמובן שמריח למרחקים. השמפו בעל אותו הריח כמו הווקס ומשלים אותו למראה גברי ומודרני.
  • ולסיום, סבון גוף המשלים את הסדרה ונועד לניקיון הגוף ולריח שסובב את הגבר מכף רגל ועד ראש.

מה גברים מחפשים במוצר טיפוח?

"לגברים אין הרבה סבלנות, הם רוצים, פשוט, איכותי, ומהיר. פעולה אחת מהירה, ויצאנו לדרך. גבר רוצה למרוח מוצר אחד בבוקר, ולדעת שהוא יראה מיליון דולר עד סוף היום. פעולה פשוטה שתשדרג אותו עד הערב. הוא לא אוהב לקרוא הרבה מלל, מחפש מוצרים עם צבעוניות פשוטה וגברית. גבר רוצה לוק גברי מוקפד שישדר סטייל וירשים ורצוי עם ריח חזק. אלו בדיוק היו הערכים שעליהם ביססנו את הסדרה החדשה לגבר". מסכם סער.

היכן ניתן לרכוש את המוצרים?

מומלץ מאד לרכוש דרך האתר הבלעדי של המותג בלבד, אבל מי שרוצה להריח את מנעד הריחות הגבריים שרקחנו במיוחד עבורו טרם הרכישה, מוזמן להגיע לאחת משתי חנויות "סנט הייר", ברעננה, ובכיכר רבין 6 בתל אביב, להריח, להסניף ולבטח לרכוש. לא ניתן לרכוש את הסדרה באתר של Cent Hair.

  • את סדרת LONDON BROTHERS BEARDS & ניתן לרכוש באתר המכירה www.beardsandbrothers.com
  • בחנויות "סנט הייר": רעננה, אחוזה 89, טלפון 09-7404116, תל אביב, כיכר רבין. כיכר מלכי ישראל 6. טלפון 03-609-2217
השארת תגובה