בתוך שנתיים: 1.500 יחידות דיור

החברות רם אדרת ואפי קפיטל זכו במכרז להקמת 246 יח"ד בשכונת כרמי גת בקרית גת – מחירה של דירת 4 חדרים בפרויקט: החל מ- 1.43 מיליון ש"ח

כרמי גת, קרית גת, צילום אלה מאירוביץ
כרמי גת, קרית גת, צילום אלה מאירוביץ

קבוצת רם אדרת וחברת אפי קפיטל זכו במכרז להקמת 246 יח"ד בשכונת כרמי גת בקרית גת.  הפרויקט יכלול מספר בניינים ובהם תמהיל דירות מגוון הכולל דירות 3, 4, 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. מהחברות נמסר כי מחירה של דירת 3 חדרים יהיה החל מ- 1.26 מיליון ₪, מחירה של דירת 4 חדרים יהיה החל מ- 1.43 מיליון ₪ ומחירה של דירת 5 חדרים יהיה החל מ- 1.55 מיליון ₪. החברות ישלמו כ- 90.5 מיליון ₪ (לא כולל מע”מ) ועוד הוצאות פיתוח בסכום של כ- 39 מיליון ש”ח (כולל מע”מ).

לדברי דורון נמרוד, מנכ"ל משותף בקבוצת רם אדרת: "כרמי גת מושכת אליה בשנים האחרונות אוכלוסיה חזקה של זוגות צעירים ומשפרי דיור, ביניהם כאלו העובדים בפארק התעסוקה הגדול בעיר. במרחק של 40 דקות נסיעה ברכבת מתל אביב, אפשר ליהנות משכונה ברמה גבוהה ולרכוש דירה ברמות מחירים סבירות ביותר".

אתר יד2 פרסם לאחרונה כי קרית גת מדורגת רביעית ברשימת הערים שאוכלוסייתן צפויה לגדול בשנים הקרובות, עם גידול צפוי של 22% באוכלוסיה ותוספת של כ-4200 דירות חדשות. לדברי אוהד יחזקאל, מנכ"ל מנהלת הסכמי הגג בקריית גת: "בשנתיים הקרובות צפויות להתווסף לקריית גת כ-4,500 יח"ד, רובן בשכונת כרמי גת. מדובר בשכונה שהיא מהמתקדמות והמבוקשות ביותר בישראל. כרמי גת היא שכונה חכמה, שמרושתת כולה במערכת חיווי, שליטה ובקרה. השכונה גם נהנית מנגישות גבוהה במיוחד, שלושה גשרים מחברים את כרמי גת לעיר הותיקה ומתחברים לשני מחלפים לכבישים הראשיים. כמו כן, ישנה תחנת רכבת סמוכה והשכונה מרושתת כולה בשבילי אופניים. בנוסף, ישנו פיזור מיטבי של שצ"פים ומוסדות חינוך וציבור בפרויקט, כגון גני ילדים, בתי ספר, בתי כנסת וכדומה נמצאים בפיזור כזה, שהמרחק אליהם מהבית הוא במקסימום 250 מטר, אין את זה באף שכונה בישראל".

נמרוד מוסיף כי: "בשנה האחרונה שמנו לעצמנו למטרה להרחיב את פעילותינו בתחום הייזום והביצוע בענף המגורים, זאת לצד הפעילות שלנו בהתחדשות עירונית ובפרויקטים הנדסיים מורכבים. המכרז הזה מצטרף לשורה של מכרזים בהם זכתה הקבוצה בשנתיים האחרונות, הכוללים כ- 1,500 יח"ד".

השארת תגובה