מוקד בריאות חדש בבני ברק

מוקד
מוקד

בזק און ליין משיקה מוקד טלפוני חדש אשר הוקם במיוחד על מנת לענות על צרכי המגזר החרדי .

המוקד, אשר הוקם בבני ברק במסגרת שיתוף פעולה עם עיריית בני ברק והמרכז להכוון תעסוקתי בעיר מספק שירותי מידע לארגון בריאות. לצורך הקמת המוקד גויסו עשרות נשים חרדיות אשר יפעלו כנציגות השירות במוקד ויתנו מענה לאורך היממה.

המוקד, המספק שירות למגזר החרדי בלבד באזור המרכז, פועל בהלימה להלכה היהודית וזאת בכדי לשמור על הצביון החרדי של הנשים העובדות בו וכן מענה לעבודה המותאמת עבורן. כך נבחרה אישה לניהול הצוות הישיר של המוקדניות, קיימת במוקד הקפדה על כשרות , והוא סגור בערבי חג וחול המועד, פורים ותשעה באב.

המוקד מצטרף למוקד החרדי בבני ברק שמספק שירות למשרד הבריאות וגם בו נשים מן המגזר החרדי, בנות סמינרים, נשים נשואות וכדומה אשר מספק מידע בנושא נגיף הקורונה.

דוד שטרן, מנהל קשרי מעסיקים בהכוון תעסוקתי בני ברק שניהל את מערך הגיוס למוקד: "המוקד החדש נפתח בעקבות הצלחתו של מוקד משרד הבריאות החרדי שקדם לו. העובדת החרדית מביאה אתה איכויות רבות ואני מודה לחברת בזק על שיתוף הפעולה עם מרכז ההכוון שהרימו את הכפפה לגיוס עובדות מהמגזר החרדי בבני ברק תוך שמירה הדוקה על סביבת עבודה מותאמת".

אבי אטיאס, מנכ"ל בזק און ליין: "בחרנו להקים מוקד נוסף המופעל על ידי נשים חרדיות. הנשים, אשר מגיעות מקרב קהל הפונים למוקד, יכולות לספק את השירות הטוב ביותר לקהל היעד. אני מברך על הקמת המוקד החדש שיעזור למשפחות חרדיות רבות תוך כדי סיוע ומתן שירות חיוני לכלל האזרחים. כל הנשים אשר עובדות במוקד ראויות להערצה שכן הן בחרו לבוא ולפעול למען סיוע לאחר. אני בטוח כי בשבועות הקרובים נקלוט עוד ועוד נשים למוקד כך שנוכל לתת מענה לכל אחד ואחת מהמגזר החרדי שירצו לעבוד במוקדים שלנו".

השארת תגובה