292 יחידות דיור חדשות באריאל

פרויקט רמת אדרת באריאל, הדמיה olin
פרויקט רמת אדרת באריאל, הדמיה olin

התקיים טקס הנחת אבן פינה בפרויקט רמת אדרת, שמקימה קבוצת רם אדרת, באריאל. הטקס התקיים בהשתתפותם של ראש העיר, אלי שבירו; ממלא מקום ראש העיר, יחיאל טוהמי; סגן ראש העיר, פאבל פולב ורב העיר, אהרון בדיחי, אשר ניהל את הטקס המרגש. ראש העיר אמר בטקס: "מחמם את הלב להניח כאן אבן פינה, זה כיף לראות איך ההר הזה הופך את פניו ולאט לאט עוד בית ועוד בית יצמח כאן. 292 יח"ד זה הרבה, זה כמעט 1,000 תושבים חדשים לאריאל. אני מאחל לכם בהצלחה, ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!"

קבוצת רם אדרת קיבלה לאחרונה היתר חפירה ודיפון לבניית הפרויקט, שיכלול 292 יח"ד בשכונה הדרומית באריאל. הפרויקט כולל 22 מבנים בני 3/4 קומות כל אחד, ובהם דירות רחבות בנות 4-6 חדרים, במחיר של החל מ- 1.5 מיליון ₪. בשכונה החדשה ייבנו בסה"כ 849 יח"ד והיא צפויה להתחיל להיות מאוכלסת בעוד כשלוש שנים. בשכונה יוקם מרכז מסחרי לרווחת התושבים.

לדברי דורון נמרוד, מנכ"ל משותף בקבוצת רם אדרת: "אנחנו שמחים לצאת לדרך עם הפרויקט הייחודי הזה, שמאפשר מגורים בדירות בסטנדרט גבוה בסביבה כפרית ובבנייה נמוכה. אריאל מושכת אליה ביקושים מצד משפחות צעירות ומשפרי דיור מאריאל, ירושלים והיישובים בסביבה. בשנים האחרונות ההתפתחות של אריאל, שכוללת בין היתר את הרחבת האוניברסיטה שבתחומה, הביאה לעלייה בביקושים ובמחירי הנדל"ן, שימשיכו לעלות ולהביא להשבחת הנכסים".

השארת תגובה