הכירו: מדריך טיולים לדובאי

פיתוח ישראלי חדש לוקח את הנוחות צעד קדימה, עם סדרה של בוטים בווטסאפ שהופכים למדריכי טיולים צמודים 24/7: מטיפים לאריזת המזוודה ליעד דרך המלצות למסעדות כשרות ועד תזכורות על זמני התפילות ביעד

דובי _בוט גם לקהל שומרי הכשרות
דובי _בוט גם לקהל שומרי הכשרות

אחרי שנה מטורפת שערערה לחלוטין את העולם ושינתה כל כך הרבה אספקטים בחיים שלנו, נראה שסוף סוף אנחנו מתחילים לחזור לשגרה המיוחלת – ששונה מכל מה שהכרנו עד עכשיו. נראה שגם בעולם התיירות כללי המשחק משתנים – וממש לא מדובר רק במסיכות או בבדיקות קורונה לפני הטיסה.

במקום להשקיע שעות לפני כל טיסה על תחקיר מעמיק באנגלית בשלל אתרים, לקרוא ביקורות של ישראלים, לרשום בצד את כל המסעדות הכשרות ולתכנן מסלולים, פיתוח ישראלי חדש נועד להפוך את תהליך תכנון החופשה לקל, קצר ומבטיח הרבה יותר: סדרה של מדריכי טיולים חינמיים ב-whatsapp, אשר מאפשרים לקבל את כל המידע הרלוונטי בצורת שיחה קלילה וחברית בעברית.

מדובר על בוטים ידידותיים למשתמש שלא דורשים התקנה של אף אפליקציה חדשה, מתבססים על נתונים מחיפושים ברשת של אלפי ישראלים, ומתעדכנים כל העת. כך, המדריכים יודעים לתת תשובות 24/7 לכל השאלות הרלוונטיות לישראלים בכלל ולקהל שומר הכשרות בפרט, ומתאימים אותן לפי המיקום הגיאוגרפי והנתונים בזמן אמת, כמו גם לשאלות הקודמות וההעדפות של כל משתמש.

באופן לא מפתיע, הבוט הראשון שמושק הוא "דובי מדובאי", לאור הפופולאריות הרבה ממנה נהנה היעד החדש. דובי יודע למצוא בתי כנסת ולהתריע על זמני תפילות, להמליץ על מסעדות כשרות ומקומות לסעודת שבת, להסביר על תהליך הנפקת הויזה לדובאי או איפה הכי משתלם לקנות חבילת גלישה, הוא יכול לעזור לתכנן את הלו"ז והמסלולים בהתאם לאורך החופשה ותחומי העניין, לספר על אתרים חשובים ומנהגים מקומיים, לעזור לתכנן אירועים, והכי חשוב – לעדכן בזמן אמת בכל מה שחשוב לדעת.

דובי-דובאי הוא תוצר ראשון של שיתוף פעולה בין מספר חברות שפועלות בתחומי התיירות, התקשורת והתוכנה, כאשר בעתיד הקרוב יצטרפו אליו "אחים" נוספים, ביניהם ציונה מברצלונה, ג'קו ממרוקו, ויריב מפריז. "המטרה היא להציע פתרון זמין ונגיש לכל תייר ביד ללא עלות" מסכם אפרים קמיסר מנכ"ל המיזם ומשותפיו.

בימים אלו מושקת גרסת הרצה של דובי אשר זמינה כעת:

 www.dubaidubi.com

השארת תגובה