'שבתו' – על אוטו שבת כבר שמעת?

אז הנה זה כבר כאן: 'שבתו' שמשמעותו 'שבת-אטו', כלומר: קלנועית מדגם 'אטו' המאושרת לשימוש בשבת – ולא, זה לא 'גרמא'…

שבתו - קלנועית שבת מבית אטו
שבתו - קלנועית שבת מבית אטו

התקופה האחרונה לא הייתה תקופה קלה לבני הגיל השלישי. הבדידות בעקבות סכנות הקורונה הפכה מפגשים חברתיים ומשפחתיים לכמעט בלתי אפשריים עבורם, כאשר לא הייתה להם ברירה להביט אל חבריהם ובני משפחתם מרחוק . עכשיו, כאשר נדמה שהמגפה מתחילה לחלוף, מובינג לייף השיקה קלנועית חדשה ונוחה, אשר פותחה בשיתוף פעולה עם מהנדסי צומת, ומתאימה למחמירי הלכה, לשבת וחג. הקלנועית פותחה בשת"פ מלא עם טכנאי מכון צומת.

שבתו, שמיועדת לקהל דתי ושומר מסורת, מתבססת על קלנועית בשם "אטו" וכמוה נוחה וקלה לשימוש. הקלנועית ניידת, מקפלת ומתפרקת לחלקים נפרדים, ניתנת לאחסון בתא מטען של מטוס ומכונית, וכך קל ונוח לקחת אותה לכל מקום, וכמובן, לצאת איתה לחופשים שונים, בארץ או מסביב לעולם.

בשונה משאר הקולנועיות בשוק שפועלות על מנגנוני שבת בשיטת ה-'גרמא' (אשר לא מקובלת על פי כל הדעות), מנגנון 'שבתו' מציע פתרון מתקדם, בסגנון חדשני בשם "שינוי זרם רציף", כאשר החידוש העיקרי הוא שהמנגנון מופעל לפני כניסת השבת, ופועל ברקע לכל אורכה. בשונה מכל קלנועית עד כה, אשר דורשות התקנה של מנגנון שבת בעלות נוספת, קלנועית שבתו מגיעה ישירות עם המנגנון מותקן על ידי היצרן, ולכן אין כל צורך ומאמץ בהתקנה.

חברת מובינג לייף היא חברה ישראלית, אשר מוצריה מיוצרים בפיתוח ישראלי ונמכרים בכל העולם. שבתו היא קלנועית מתקפלת שפותחה בארץ על ידי מהנדסים מהשורה הראשונה, בכדי לתת מענה הולם למי שמתקשים בהליכה בחיי היום-יום:

זהו חידוש משנה חיים לאנשים רבים אשר היו מרותקים לביתם במהלך שבתות וחגים ארוכים, כאשר זהו הפתרון ההלכתי הראשוני הרלוונטי עבורם.

מוזמנים להתרשם

השארת תגובה