לאומי בסדנת כלכלה נבונה בתקופת החגים

בנק לאומי וארגון מסילה מסכמים בהצלחה את הסדנה לכלכלה נבונה בתקופת החגים, שהתקיימה בערב חג הפסח, בהשתתפות מאות אברכים צעירים העושים את צעדיהם הכלכליים הראשונים בתקופה מאתגרת זו

בית לאומי - יחצ לאומי
בית לאומי - יחצ לאומי

בפתח הסדנא נשא ר' יצחק חסדיאל, מנהל מגזרים ייחודיים בלאומי דברי ברכה בפני המשתתפים, וציין כי הבנק רואה חשיבות רבה בהענקת כלים מעשיים לאיזון כלכלי עבור משפחות צעירות, המתחילים לנהל חיים כלכליים עצמאיים בתקופה מאתגרת זו. "אנחנו בלאומי רואים כבר היום את הצרכים העתידיים של המשפחה, ולכם בחרנו לשתף אתכם בעקרונות היסוד להתנהלות כלכלית אחראית ושקולה, שתאפשר לכם ביטחון כלכלי ושקט נפשי לטווח ארוך ולפתח עבור המשפחה את המוצרים הבנקאיים הרלוונטים לה ", דברי חסדיאל.

במהלך הסדנא, שהועברה במתכונת מקוונת ויועדה ללקוחות כל הבנקים, למדו המשתפים על הרצוי והמצוי בתקופת החגים, תכנון הוצאות הלבשה ומזון לחגים, והתאמת ההוצאות לתקופת הקורונה. הסדנא הועברה על ידי מומחה מסילה לכלכלה נבונה, בהובלת ר' ישראל גוטליב, המנהל המקצועי של ארגון מסילה.

הסדנא לכלכלה נבונה בתקופת החגים נערכה במסגרת שיתוף הפעולה של לאומי עם ארגון מסילה, במסגרתו נערכו עד היום עשרות סדנאות לכלכלה נבונה בהשתתפות אלפי אברכים צעירים בתחילת הדרך. הסדנאות התקיימו בין היתר בעשרות קהילות ברחבי הארץ, וכללו הדרכה מקצועית לניהול אחראי של התקציב המשפחתי, במודל אפקטיבי המיושם בהצלחה ברבבות משקי בית במגזר החרדי.

בימים אלו נערכים בלאומי ובמסילה להעמקת שיתוף הפעולה והרחבת מעגל הזוגות הצעירים המשתתפים בסדנאות לניהול כלכלת הבית בתיאום ובשיתוף פעולה מלא עם ראשי הישיבות, רבני הקהילות ומנהלי המוסדות. זאת בעקבות המשוב החיובי מצד המשתתפים עד כה, המציינים לטובה את רמת התוכן שקיבלו בסדנא ובעיקר את העובדה כי מדובר בכלים יישומיים הניתנים לביצוע ברמה המיידית והפרקטית.

השארת תגובה