'יורו בראש העין' – אין דירות

פרויקט יורו בראש העין של יורו ישראל צילום איטה זמר
פרויקט יורו בראש העין של יורו ישראל צילום איטה זמר

חברת יורו ישראל סיימה את מכירת הדירות בפרויקט "יורו בראש העין" בשכונת פסגות אפק בראש העין הכולל 47 דירות.

הדירה האחרונה שנמכרה היא פנטהאוז בן 5 חדרים המשתרע על קומה שלמה. שטחו 132 מ"ר עם מרפסת ענקית של 250 מ"ר, כולל 2 חניות ומחסן. הפנטהאוז נמכר תמורת 2.73 מיליון שקל, לאכלוס מיידי.

פרויקט "יורו בראש העין" כולל 3 בנייני בוטיק בני 5 קומות בלבד עם 47 דירות וחניון תת קרקעי. תמהיל הדירות כולל דירות 4 ו-5 חדרים, פנטהאוזים ודירות גן.

לדברי עפרה חדד, סמנכ"לית ומבעלי חברת יורו ישראל "שכונת פסגות אפק צפויה להכפיל את אוכלוסיית העיר עם אכלוס של עשרות אלפי תושבים חדשים. כבר עכשיו מאכלסים אותה זוגות צעירים, משפרי דיור ואף הורים שעברו ביחד עם ילדיהם. מדובר באחת ההזדמנויות האחרונות לרכוש דירה במרכז הארץ במחיר שפוי, והביקושים בהתאם. הפרויקט שלנו משך ביקושים הן בקרב זוגות צעירים והן בקרב משפרי דיור שרצו דירות גדולות"

פסגות אפק היא שכונת ענק הצפויה להכיל כ-15,700 דירות. השכונה הולכת ומוקמת בימים אלה על הגבעות שבדרום-מזרח ראש העין. בסופו של התהליך צפויה השכונה להגדיל את אוכלוסיית העיר מכ-40,000 כיום לכ-100,000 איש בעוד כעשור. רוב הבניה בשכונה היא בבניה רוויה, והיא צפויה לכלול מרכז מסחרי, גני ילדים, בתי ספר יסודי, חטיבות ביניים, תיכון ועוד מוסדות ציבור.

השארת תגובה