יום האישה: אירוקה מחזקת את הצוותים הרפואיים

לרגל יום האישה הבינלאומי החליטה הנהלת רשת אירוקה לחזק ולחבק את הצוותים הרפואיים, בבית החולים  איכילוב בתל-אביב,  בינהן: רופאות, אחיות,  עובדות מנהלה ועובדות המשק.

אמש,  התייצבו בשעות הבוקר המוקדמות,  עובדי החברה וההנהלה,  בראשם:  לי אפיק  – מנכ"ל רשת אירוקה,  לחזק ולשמח את נשות וצוותי מערך הרדמה והטיפול נמרץ שבראשה עומדת פרופסור עידית מטותוכן ואת החטיבה הכירורגית בהובלתו של פרו' גיא להט­­­­­­­­­ – המעניקים טיפול מסור לחולים בתקופה מאתגרת זאת.

במסגרת זו ערכה  אירוקה הפנינג ופתחה במקום   "חנות"  הכללה  מאות משקפי ראייה ושמש. הצוותים הרפואיים הוזמנו לבחור משקפיים בעזרת אופטימטריסטים שערכו להן בדיקת ראייה וצוות  סטייליסטים שעזרו להם להתאים את המשקפיים המושלמים עבורם .

את האירוע פתחה פרופ' מטות שאמרה : "ההתגייסות של אירוקה לחבק את הצוותים הרפואיים היא לא ברורה מאליה. מערך ההרדמה וטיפול נמרץ כבר שנה נמצא בהתגייסות מליאה לצורך טיפול בחולי קורונה ושאינם קורונה בלי לקפח את שתי אוכלוסיות החולים. זו מערכה  מורכבת ומאתגרת שנמשכת כבר שנה, יום יום, שעה שעה, סופי שבוע וחגים, שבה צוותי הרדמה – טיפול נמרץ מיישמים את הידע הכי עדכני שקיים כדי להציל חיים– זה דורש כוחות פיזיים ונפשיים לא פשוטים לתקופה ממושכת. אנו מודים מקרב לב לאירוקה על הרגישות והתבונה להעניק מתנה בעלת ערך זו לצוותים".

לי  אפיק אמרה: "זאת זכות גדולה עבורנו להעניק חזרה לצוותים הרפואיים שבזכותם אנחנו עם כל עם ישראל נצליח לעבור את משבר הקורונה. באירוקה מאמינים בלראות את הטוב. בחרנו במסר הזה של הראייה – כדי להביע את תודתנו הגדולה". עוד הוסיפה לי אפיק "זאת תקופה מאתגרת עבור כולנו. אנחנו במיוחד שמחים על ההזדמנות שנפלה בחלקנו לשמח את נשות הצוות הרפואי המצליחות לשלב במקביל לעבודה סביב השעון גם  חיי משפחה. אנחנו שמחים שההפנינג מתקיים  דווקא ביום האישה, מאפשר לנו  הזדמנות מצויינת להודות לכל הנשים המסורות של איכילוב ולעלות להן חיוך קטן".