יוצאים מעבדות לחירות בהרמת כוסית

אחרי שנה לא פשוטה, רשת ג'נטלמן מציעה מגוון מארזי שי לחג מעולם היין והאלכוהול שלבטח ישמחו לבב אנוש כמו גם מתנות אישיות ומתנות למארחים

מארז מתנה וויסקי ולקרים הכולל 2 כוסות ו-8 אבני קרח בקופסת עץ מהודרת_139 שח_להשיג באתר וברשת ג'נטלמן_קרדיט יחצ
מארז מתנה וויסקי ולקרים הכולל 2 כוסות ו-8 אבני קרח בקופסת עץ מהודרת_139 שח_להשיג באתר וברשת ג'נטלמן_קרדיט יחצ

ארבע כוסות היין יהיו בליל הסדר הקרוב רק ההתחלה. אין משפחה בישראל שלא צברה במהלך השנה האחרונה עשרות סיבות משלה להרים לחייהן כוסית – בין אם לחיי ההצלחה בהתמודדות עם אתגרי השנה שעברה, ואם לחיי התקוות והברכות לשנה הקרובה.

רשת ג'נטלמן מציעה עשרות מארזי חג שונים מעולם היין והאלכוהול, שיהפכו את הרמת הכוסית המשותפת למפתיעה, משעשעת ומלאת סטייל.

בעולם היין תוכלו לבחור בין בר יין רטרו בצורת גרמופון יאפשר לכם להעניק שני בקבוקי יין במעמד מפתיע של תיבת גרמופון מעץ מלא אשר תשמש את המארחים כאלמנט דקורטיבי גם הרבה אחרי ליל הסדר. מעמד בצורת כד עץ עתיק מאפשר לשלב, בנוסף  שני בקבוקי יין, גם שתי כוסות יין להשקה. אם אתם מתארחים בבית של אוהבי יין מתקדמים תוכלו לבחור במעמד במבוק מעוצב המתאים לשישה בקבוקים.

לאוהבי השתייה החריפה תוכלו לבחור בין מגוון מארזים המשדרגים את חווית השתייה. מארז וויסקי וליקרים הכולל 2 כוסות קריסטל ו-8 אבני קרח בקופסת עץ מהודרת המאפשר להנות מוויסקי מצונן אך לא מהול, בכוסות מסורתיות שעושות כבוד למשקה. לאוהבים לשאת את השתייה החריפה עימם ערכת פלאסק הכוללת שתי כוסות צ'ייסר עם רצועת עור לאחיזה נוחה, מצית אקדח מפתיעה לסיגר שליד המשקה ומשפך המאפשר העברה קלה מהבקבוק לפלאסק.

בעולם המתנות לבית מציעה הרשת עשרות גלובוסים מפורטים בעבודת יד, שעוני קיר מעוצבים, ובעולם המתנות האישיות – גולת הכותרת של הרשת מאות אפשרויות מקוריות של שעוני יד, תכשיטים, ארנקים, סטים לגילוח וטיפוח, חגורות, תיקי עסקים ותיקי צד מעור של בתי אופנה בינלאומיים בהם קלווין קליין (Calvin Klein), טומי הילפיגר (Tommy Hilfigerׂ( וארמני (Armani) ועוד.

מחירים החל מ- 59 שח'

להשיג באתר ובסניפי רשת ג'נטלמן משלוחים בפריסה ארצית

השארת תגובה