אחרי עשור: בירה גולדסטאר בעיצוב חדש ועדכני

לאחר כ-10 שנים ללא כל שינוי, גולדסטאר, מותג הבירה המוביל בישראל, משתדרג ומשיק לוק חדש ועדכני ביותר לשנה זו

בקבוקי גולדסטאר מחודשים | צילום: יח"צ
בקבוקי גולדסטאר מחודשים | צילום: יח"צ

גולדסטאר, מותג הבירה הוותיק והאהוב בישראל, שהפך לפני שנים רבות לחלק בלתי נפרד מתרבות שתיית האלכוהול בישראל, משיק עיצוב מחודש ומעודכן לשנת 2021, לאחר כ-10 שנים בהן לא חל כל שינוי בנראות המותג. השינוי הינו החל מהבקבוקים ומהפחיות, דרך האריזות ועד הלוגו האייקוני והמוכר של המותג.

הלוק החדש מציג את הכוכב האייקוני שהיה בעבר קטן יותר כסמל המרכזי והבולט, הכוכב הפך לגדול יותר עם נראות שלא ניתן לפספס. בעבר שם המותג היה במרכז העיצוב עם לוגו בולט לעין, כאשר בנראות החדשה של המוצרים הכוכב הוא הבולט ושם המותג מקיף אותו. צבע הזהב גם הוא עובר שינוי והופך ליוקרתי יותר ואילו הצבע האדום שהיה כל כך מזוהה עם המותג הופך לעמוק יותר.

בעיצוב החדש גולדסטאר חוזר לתת לכוכב האייקוני את מרכז הבמה, באופן שדומה לעיצובים קודמים מתחילת דרכו של המותג. בכך המותג בעצם "חוזר למקורות" רק עושה זאת בעיצוב מודרני ועדכני יותר, וכזה שלא ניתן לפספס.

העיצוב החדש שומר מצד אחד על הייחודיות השורשית המזוהה עם המותג הוותיק, ע"י הענקת נוכחות משמעותית לכוכב המוכר של גולדסטאר, ומצד שני מוסיף לו נופך רענן, חדשני ועדכני.

אורי אלדר, מנהל שיווק גולדסטאר מסר: "אנו מאוד מרוצים מהתוצאה הסופית של בקבוקי ופחיות גולדסטאר לשנת 2021. המטרה הייתה לעדכן את נראות המותג בצורה שרלוונטית למגוון קהלים, מצעירים ועד למבוגרים ואנו מאמינים שהעיצוב החדש יצליח לעשות זאת."

  • הפחיות הבקבוקים בעלי הנראות החדשה של המותג יימכרו בבודדים, במארזי שישיות של 330 מ"ל ובמארזי בסקט (שישיות של 1/2 ליטר בכל בקבוק).
  • מחירי המותג אינם משתנים בעקבות העיצוב החדש.
  • מחיר המארז- 80 ₪ באתר BLENDhttps://blend.co.il
  • לכבוד המאורע משיק המותג באתר BLEND את "הסטאר הבא של ישראל" – מארז מיוחד וחגיגי הכולל בקבוקים עם העיצוב החדש, לצד כאלה הנושאים את העיצובים הישנים שליוו את המותג לאורך השנים.

קצת על בירה גולדסטאר:

"גולדסטאר" היא הבירה הנמכרת והמועדפת ביותר בישראל. בשנה אחת נמכרים למעלה מ-40 מיליון בקבוקי גולדסטאר בארץ, והמותג בעל נתח שוק של כ- 25%. גולדסטאר היא בירה שפותחה בשנת 1950, היא מוגדרת כבירת לאגר כהה ולה טעם וארומה ייחודיים. גולדסטאר מכילה 4.9% אלכוהול גולדסטאר מיוצרת לפי מתכון בן 70 שנה, בתהליך מסורתי המקנה לה את טעמה העמוק.

השארת תגובה