פתרון ERP חדיש ומתקדם לחברות הנדל"ן המניב

אילוסטרציה: מתחם בנייה
אילוסטרציה: מתחם בנייה

פתרון חדש העונה לצרכי חברות הנדל"ן המניב – מערכת ERP Priority הכוללת פתרון מושלם בכל הקשור לניהול נכסים מניבים כמודול נוסף במערכת Priority ERP, ובכך מעניקה פתרון מלא לניהול כולל, של הנכסים המניבים. לדוגמא, הטמעת פונקציה של התאמה משולבת המשקללת לוחות זמנים ותקציב.

לדברי חיים עובדיה, מנכ"ל Advance-ERP : "הצורך בניהול נכסים מניבים עולה שלב והמערכות החדשות והחכמות הכוללות תהליכים חוצי ארגון ומענה מדויק לצרכים המגוונים של חברות נדל"ן מניב. זו ההתמחות הייחודית של החברה".

לאחר 27 שנות התמחות בתחום ה-ERP בישראל, הקים עובדיה חברה המתמחה בפיתוח והטמעת מערכות ERP ייעודיות לתחום הנדל"ן המניב בלבד. עובדיה, שהחל את דרכו בחברת מטריקס, שם הקים והתמחה בנישות השונות במערכות ה-ERP והמשיך לחברה אותה ייסד שהובילה בשותפות עם Microsoft את פעילות ה- ERPבישראל – הקים בינואר 2020 את Advance-ERP.

פתרון נרחב וחדיש מקצה לקצה

עם הקמתה, מיזגה Advance-ERP את פעילותה של חברת Dreams הוותיקה בתחום, בניהולו של שלמה לבבי והוא הפך ל-CTO של החברה הממוזגת. החברה, קיבלה מעל ל-80 מלקוחותיה של Dreams וכן את הידע המקצועי הנרחב בתחום הנדל"ן המניב. כעת מספקת החברה הממוזגת, פתרון עשיר וחדיש יותר החל משלב הבנת צרכי הלקוח, ביצוע אפיון, פיתוח, יישום, הטמעה, הדרכה וליווי.

הפתרון של Advance-ERP מצליח למזג את הצרכים הייחודיים לתחום הנדל"ן המניב למערכת Priority החדישה והמובילה, שיודעת לספק פתרונות מקצה לקצה בתחום. לדברי עובדיה, "הסבנו את המערכת תוך הבנה מעמיקה של התחום ושל הצרכים של מנהליו. השירות שאנו מציעים ללקוחותינו כולל את החשיבה האסטרטגית והעסקית העומדת בבסיס האיפיון והתוצאה היא, קבלת החלטות המבוססת על נתונים מדויקים בזמן אמת לגבי כל אספקט בניהול נדל"ן מניב: שכירויות, הוצאות, עלויות תפעול וניהול, אכלוס, חוזים ועוד".

הטמעה קלה וליווי מלא

עם הקמתה הפכה למעשה חברת אדוונס אי אר פי לחברה היחידה בישראל המתמחה בטכנולוגיותERP ומערכות יחודיות לתחום הנדל"ן המניב בלבד. בחברה מדגישים כי הטמעת המערכות מתבצעות באופן קל ונגיש ובליווי ותמיכה מלאה בכל אספקט של תפעול, וכי בין יתר היתרונות, היא מציעה פתרונות חדשניים לאתגרי טכנולוגיה והתאמה ללוחות זמנים ולתקציב באמצעות עבודת צוות וביצוע ברמה גבוהה.

רוב חברות הנדל"ן המניב בארץ כבר הפכו ללקוחות החברה, ביניהן ניתן למנות את קבוצת עזריאלי, שיכון ובינוי, אפריקה מגורים, אמפא נדלן, ריט1, SGS ויתניה, כללית סמייל, מלונות דן, מעונות האקדמית תל אביב יפו, קבוצת הודיס קסטרו, רשת מקס סטוק ועוד.

השארת תגובה