תקשורת? זו מערכת הסתה שמתעלמת מנתונים

ראשי חו"ל מהודר: "מערכת הכירטוס לא מזהה איזה כובע ומה אורך החצאית של רוכשי טיסות החילוץ. הטענות שקריות, אין להסתה על מה להתבסס!"

חו"ל מהודר
חו"ל מהודר
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

ראשי קבוצת חו"ל מהודר מגיבים לטענות שקריות ומסיתות שמתפרסמות בתקשורת: טיסות החילוץ מניו יורק ומפרנקפורט פתוחות לכולם לרכישה באופן שקוף ושוויוני. מערכת הכירטוס לא יודעת איזה כובע יש לרוכש או מה אורך החצאית של הרוכשת.

במגזר החרדי רוב הרכישות נעשות דרך סוכני נסיעות "שמתאבדים" עבור  לקוחותיהם 24/6, עד שהם מוודאים שהם עברו את כל השלבים המייגעים ועלו לטיסה.

דודי רובינשטיין מנהל משותף בחו"ל מהודר מזכיר שאין לחרדים שום נציג בוועדת חריגים ובקשותיהן מתקבלות או נדחות בדיוק כמו כולם. "גם אם הם יכתבו שהם מתאבקי ג'ודו, או ניצבים בתוכנית ריאליטי –  זה לא יעזור להם".

"משרד הבריאות קבע את הקריטריונים למלוניות. מחלימים (אחוז גבוה במגזר מחלים) ומחוסנים פטורים ממלונית, כל השאר הולכים למלונית".

שמחי ויינברג מנהל משותף בחו"ל מהודר אומר כי "חרדי או דתי, או כל שומר מצוות שאינו "מחלים" או "מחוסן" הולך עם השטריימל למלונית. כמה חבל שהסתה נמוכה לא עולה כסף".

—-

קבוצת חו"ל מהודר מאגדת את בכירי עולם התעופה והתיירות, שומרי מצוות וגם כאלה שלא, שעוסקים ומתפרנסים מתעופה ותיירות כשרה בישראל ומחוצה לה.

השארת תגובה