שיא כל הזמנים ב'עזר מציון'

בעזר מציון מציניים שיא של כל הזמנים בכמות הפניות השנתית לארגון – בעקבות השנה עמוסת האתגרים: התגייסות אדירה למען המכירה הסינית של עזר מציון

מחוברים לחיים
מחוברים לחיים
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

שנה בדיוק לפרוץ משבר הקורונה, רבים מבקשים להמשיך ולחזק את הארגון שהיה שם לצידם, או לצד יקיריהם, ברגעים הקשים ביותר ^ במסגרת המכירה הסינית של עזר מציון, המשתתפים יכולים לזכות במאה אלף דולר במזומן ומגוון פרסים יקרי ערך ^ לרכישת כרטיסים חייגו עכשיו: 1800-236-236
*
שנה בדיוק חלפה מאז החל משבר הקורונה, ובעזר מציון מסכמים שיא של כל הזמנים בכמות הפניות לארגון לבקשת עזרה. אין כל ספק כי מדובר באחת השנים האינטנסיביות ביותר שידע הארגון, הן מבחינת היקפי הפעילות והן בכל הקשור לכמות הפניות ולכמות הנעזרים בארגון ובמערך המתנדבים המסור שלו. בארגון מדווחים על עליה במשמעותית בכמות הפניות השנתית לארגון בחלק מהמחלקות הרלוונטיות, וצמיחה דרמטית בהיקפי הפעילות ביחס לשנה שעברה.

מחלקות הארגון הרבות הפרושות על פני 60 מוקדי פעילות ברחבי הארץ ומערך המתנדבים העצום התאמצו מעל ומעבר על מנת לספק סיוע לכלל הפונים לארגון. מעדויות של מנהלי המחוזות בארגון עולה, כי גם בימי הסגר הקפדניים ביותר, כאשר החרדה רחפה ברחובות, מתנדבי הארגון פעלו ברחבי הארץ וסיפקו מענה לפניות מצד נזקקים שביקשו את עזרת הארגון.

בימים אלו, לקראת המכירה הסינית השנתית של הארגון, המוני ידידי עזר מציון, שהם או בני משפחותיהם נעזרו ע"י הארגון, מנצלים את ההזדמנות לסייע לארגון. המכירה הסינית כוללת השנה בין היתר, הגרלת ענק על מאה אלף דולר במזומן, הגרלה על כתיבת ספר תורה מהודר ותהלוכת הכנסת ספר תורה, 160 אלף שקלים לרכישת רכב, חופשות קיץ מפנקות באירופה, מנויים לאוצר החכמה, 20 אלף ש"ח במזומן, דלתות לכל הבית, 12 אלף שקלים לרכישה באושר-עד, וזה רק על קצה המזלג.

מחיר כרטיס בודד למכירה הסינית הוא 39 ש"ח, אולם המחיר יורד משמעותית ככל שנרכשים כמות גדולה יותר של כרטיסים. בקניית 10 כרטיסים המחיר יורד ל-16.8 לכרטיס, בקניית 30 כרטיסים המחיר יורד ל-12 שקלים בלבד לכרטיס, ובחבילה החלומית, בקניית 300 כרטיסים, המחיר צונח ל-6.6 בלבד לכרטיס.

מחיר ההשתתפות בהגרלה על הכספת של המאה אלף דולר, הוא 45 שקלים לכרטיס בלבד! רוכשי ה"חבילה הכדאית" (30 כרטיסים), "החבילה היוקרתית" (100 כרטיסים) ו"החבילה החלומית" (300 כרטיסים) מקבלים במתנה גם את הזכות להשתתף בהגרלה על הכספת!
בעזר מציון לא מחכים שתזכו, ועוד לפני ההגרלה, מעניקים לכם מתנות יקרות ערך. לרוכשי ה"חבילה היוקרתית" ניתנת מתנה לבחירה, שמיכת וכרית פוך טבעי מבית פריד, או צמיד פנדורה כסף. ב"חבילה החלומית" ניתנת מתנה לבחירה, מעבד מזון נינג'ה, שואב אבק רובוטי, או 2 צמידי פנדורה כסף, זוג שמכירות וכריות פוך טבעי.

לרכישת כרטיסים חייגו עכשיו: 1800-236-236

השארת תגובה