התחדשות עירונית: קודם כל הדיירים

הדמיית פרויקט גדעון של קבוצת רם אדרת ברמת השרון
הדמיית פרויקט גדעון של קבוצת רם אדרת ברמת השרון
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

חברת תנופה בעיר, מקבוצת רם אדרת השלימה בהצלחה את פרויקט גדעון 1-3 ברמת השרון. מדובר בפרויקט שנבנה במסגרת תמ"א 38/2 בשכונת הדר בעיר. החברה הרסה 2 בניינים שכללו 18 דירות ב- 3 קומות, ובנתה במקומו בניין באוהאוס בוטיקי בן 8 קומות, עם 43 יח"ד, בתמהיל דירות מגוון – דירות 4 ו- 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים.

לדברי טלי שרון, סמנכ"לית השיווק של קבוצת רם אדרת: "הלקוחות שלנו בפרויקט כזה הם בראש ובראשונה בעלי הקרקע. מאוד חשוב לנו להשקיע בדיירים הקיימים, בתקופה לא קלה זו, אנחנו רוצים להקל עליהם ולחזק את הבחירה שלהם בנו כחברה יזמית וממבצעת עבורם את הפרויקט. לשמחתי, הפרויקט זכה לביקושים רבים וסיימנו את השיווק בסמוך למסירת הדירות לדיירים. רוב הרוכשים הגיעו מרמת השרון, ומייצגים את דור ההמשך שהיה צמא לדירה חדשה בשכונה".

שרון מוסיפה כי "שכונת הדר היא שכונה אינטימית ומיוחדת, המסמלת יותר מכל את רמת השרון השקטה הטובה. הפרויקט ממוקם באחד הלוקיישנים המבוקשים ביותר בעיר, הנמצאים במרחק הליכה מכל מוסדות החינוך, התרבות והפנאי המובילים של רמת השרון".

רונן, המתגורר ברמת השרון, רכש דירה להוריו בפרויקט, הוא מספר: "ההורים שלי בני 80, גרים כל חייהם בבאר שבע. אחותי ואני גרים ברמת השרון וכבר שנים אנחנו מנסים לשכנע אותם לבוא לגור פה לידנו, אבל הם סירבו בתוקף. הם במצב פיזי ונפשי לא כל כך טוב, ובתקופת הקורונה, כבר בסגר הראשון, היה ברור שהם מאוד מתקשים להעביר את התקופה הזאת כשהם מרוחקים מהמשפחה ודאגנו להם מאוד. ולשמחתי, בנסיבות הקורונה הם השתכנעו לעזוב את באר שבע ולעבור לגור לידנו. הם גרים בוילה וכעת יעברו לפנטהאוז בן 4 וזה מעבר עצום בשבילם, אבל זה היה הדבר הנכון לעשות ואני מאושר שזכינו להתקרב".

תנופה בעיר מקבוצת רם אדרת מתמחה בתכנון ובנייה אורבנית מתקדמת. החברה הקימה ומקימה פרויקטי בוטיק באזורי ביקוש כמו בשכונת רמת החיל בתל אביב. הידע והניסיון הרב של חברת תנופה בעיר בתחום ההתחדשות העירונית ונושא התמ"א 38 מביאים אותה למצוינות. סטנדרט הבנייה הגבוה והירידה לפרטים מאפשרים ללקוחותיה ליהנות מדירה חדשה ואיכותית המספקת חוויית מגורים התואמת את מגמות העיצוב והבנייה בעולם.

השארת תגובה