סחט אשה – והתלונן: סוחטים אותי

אזיקים
אזיקים

תושב ירושלים (42) שהתלונן כי נסחט בידי גורם זר, הפך במהרה גם הוא לחשוד בעבירות חמורות ונעצר לחקירה, בתחילתה שוחרר על ידי בית המשפט ובהמשך נעצר בשנית, בפרשייה שזכתה לכינוי "שתיים שהם אחד" לאחר שעל פי החשד התחזה לבחורה בשם "הודיה", וכבר בימים הקרובים צפוי נגדו כתב אישום לאחר שאתמול (שני) הוגשה לבית המשפט הצהרת תובע ומעצרו הוארך פעם נוספת.

תחילת הפרשייה הקשה בתאריך 17.1 בעקבות דיווח של מתלונן כי סוחטים אותו. ניידת שמגיעה לאזור הר חוצבים בירושלים מאתרת את המתלונן ושני חשודים נוספים והם מובאים לחקירה במשטרה במהלכה מספר המתלונן כי אחד מהחשודים, בולש אחריו וסוחט אותו באמצעות טאבלט אותו גנב ובו תכנים אישיים וחסויים, לדבריו הוא נסחט בסכומים של מאות אלפי שקלים.

החשודים בסחיטה טענו כי המתלונן הוא זה שמנצל אשה זרה והם רק פעלו בכדי להגן עליה.

ביום למחרת גוללה הבחורה את אשר עבר עליה בפני חוקרי המשטרה בתחנת לב הבירה של מחוז ירושלים וסיפרה כי המתלונן, לכאורה, סחט אותה רגשית לאורך השנים האחרונות, איים להפיץ חומרים אישיים שלה וכי המתלונן התחזה באמצעות תמונות שלה לאישה אחרת.

במהלך החקירה מגיעים החוקרים אל מכשיר הטאבלט האמור בו מוצאים חומרים מזעזעים ובמסגרת פעולות חקירתיות מגיעים החוקרים אל חלקם של הקורבנות שחומרים אודותיהם מצויים במחשב. עדויות רבות שנאספו מספרות כי המתלונן, שהפך כבר לחשוד בעצמו, על פי החשד התחזה לבחורה שזכתה לכינוי "הודיה" והם היו מחליפים ביניהם תמונות. בחלקם של המקרים התבקשו הקורבנות לצלם תמונות המבזות תשמישי קדושה ואף כאלו המהוות פגיעה בילדיהם שלהם.

בעקבות עדויות אלו שהחלו להיערם על שולחנם של החוקרים כלפי החשוד הוא נעצר לחקירה. ביום למחרת ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו אך בשל תקלה טכנית התמהמה הבאתו לביהמ"ש והוא שוחרר ממעצרו. חוקרי המשטרה לא אמרו נואש והמשיכו במלאכת החקירה המקצועית והאינטנסיבית תוך איסוף עדויות נוספות וביסוס החשדות כלפיו בחשד לעבירות חמורות ביניהן- פגיעה בקטין מתחת לגיל 14 (בן משפחה), סחיטה באיומים, פגיעה בפרטיות, עלבון דת, התחזות לאדם אחר במטרה להונות, פרסום תועבה ועבירות נוספות, והחשוד נעצר בשנית בתאריך 28.1.21 בצו בימ"ש והוא הועבר לחקירה שארכה שעות רבות במהלכה מסר גרסתו אך שמר בחלקה על זכות השתיקה כשהתבקש להשיב לשאלות חוקריו. מעצרו הוארך מעת לעת בבית המשפט ואתמול, כאמור, הוגשה הצהרת תובע מטעם הפרקליטות על הכוונה להגיש נגדו כתב אישום ומעצרו הוארך עד ליום חמישי הקרוב.

השארת תגובה