יש היתר: דירה להשכיר בנוף הגליל

הועדה המקומית נוף הגליל אישרה מתן היתר בתנאים לפרויקט שכירות ארוכת טווח של קבוצת גולדן ארט וחברת תאופיק זידאן במסגרת "דירה להשכיר"

פרויקט של גולדן ארט ותאופיק זידאן בנוף הגליל קרדיט הדמייה – 3D Vision
פרויקט של גולדן ארט ותאופיק זידאן בנוף הגליל קרדיט הדמייה – 3D Vision
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

הועדה המקומית נוף הגליל החליטה על מתן היתר בתנאים לתוכנית של קבוצת גולדן ארט וחברת תאופיק זידאן לבניית 12 בניינים עם 226 דירות בנוף הגליל. מדובר במתחם במסגרת פרויקט לשכירות ארוכת טווח שיכלול 12 בניינים בני 4-9 קומות. המתחם יוקם בהמשך לזכיה במכרז של "דירה להשכיר" ויכלול 177 דירות להשכרה ב- 5 בניינים ו- 49 דירות למכירה ב-7 בניינים. תמהיל הדירות בבניינים להשכרה ארוכת טווח כולל דירות 2,3,4 ו-5 חדרים, והדירות יושכרו תחת תנאי המכרז ל-20 שנה לפחות, חלקן בשכ"ד מופחת וחלקן במחיר שוק. תמהיל הדירות למכירה כולל דירות גן וגג ודירות 4 ו-5 חדרים.

לדברי שמעון ג'יני, מנכ"ל חברת גולדן ארט "לפני מספר שנים ממשלת ישראל החליטה לבנות פרויקטים לשכירות ארוכת טווח בניהול קונצרני כחלק מהפתרונות למצוקת ויוקר הדיור, ולצורך זה הקימה את חברת "דירה להשכיר" שתוביל את שווק הקרקעות לפרויקטים אלו. אנו דוגלים בחשיבות יצירת תמהיל מגוון של פתרונות דיור בשכונות חדשות ומתחדשות המבוססות על שילוב דירות למכירה ודירות להשכרה בבניינים ייעודיים. דיור להשכרה ארוכת טווח נותן מענה למגוון קהלים, ביניהם רווקים, זוגות צעירים ומבוגרים, שרואים בפתרון זה פתרון מתאים לצרכיהם הן לטווח קצר והן לטווח ארוך. ניהול קונצרני של דיור להשכרה נותן יציבות, רמת תחזוקה ושירותים נוספים לדיירים ברמה שאינה מוכרת בשוק השכירות בין פרטיים. אנחנו נסמכים על ניסיון רב שנים מארה"ב, ומיישמים אותו כיום גם בחיפה, שם אנו נמצאים בשלבי אכלוס סופיים של הבניין להשכרה ארוכת טווח ובאכלוס של הבניין הראשון עם דירות למכירה"

קבוצת גולדן ארט היא קבוצה יזמית המובילה פתרונות דיור בראייה הוליסטית. הקבוצה מאמינה שלא מספיק רק לבנות בניין בסטנדרט גבוה, אלא נדרש לפעול בראייה ארוכת טווח במודל לפיתוח שכונות המשלב גם מסחר ושירותים לקהילה לרבות חינוך ותרבות, המביאים לידי ביטוי אוטונומי את אופייה ומובילים לשדרוג מעמד הסביבה כולה. בין מייסדי גולדן ארט עומדים מייסדי החברה האמריקאית ARTIMUS NYC ובמוניטין החברה רזומה נרחב של בניית ואחזקת בנייני מגורים, שטחי מסחר ומלונאות לאורך שנים.

חברת תאופיק זידאן בע"מ מתמחה בביצוע עבודות כחברת ביצוע עד מפתח לארגונים גדולים וליזמים, תוך הקפדה חסרת פשרות על איכות ביצוע, לוח זמנים ובטיחות. החברה הקימה פרויקטים בהיקף מצטבר של אלפי יחידות דיור למגורים ומאות אלפי מ"ר של מוסדות ציבור, מלונאות, תעסוקה, מסחר ופנאי ומוכיחה צמיחה קבועה ואיתנות פיננסית. בשנים האחרונות הורחבה הפעילות ליזמות עם שותפים אסטרטגיים מתוך הכרה כי השילוב בין יזמות וביצוע יוצר יתרון ומחויבות עמוקה לתוצאה הסופית ללקוח.

השארת תגובה