ראש העיר יצא לחלק מתנות למבודדים

ראש עיריית בני ברק הרב אברהם רובינשטיין ביקר היום בחמ"ל הסיוע העירוני המסייע ושולח ערכות סיוע לאלפי משפחות המבודדים מאז פרוץ מגפת הקורונה • ראש העיר גם הצטרף לפעילות חלוקה החבילות לבתי החולים

ראש העיר בני ברק, אברהם רובינשטיין מסייע למבודדים
ראש העיר בני ברק, אברהם רובינשטיין מסייע למבודדים
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

הגל השלישי של הקורונה והתפשטות המוטציות בריכוזים חרדיים, יצר עומס בלתי צפוי על אנשי מרכז הסיוע למשפחות בחמ"ל הקורונה העירוני בראשות גזבר העירייה אריק אדלר. צוותי החמ"ל שמחלק מאז פרוץ הקורונה ערכות מושקעות לחולי הקורונה ובני משפחותיהם הנמצאים בבידוד, מתמודדים עם אלפי פניות מידי יום. היום הגיע לסיור בחמ"ל הסיוע המיוחד ראש העיר הרב אברהם רובינשטיין ועו"ד משה מורגנשטרן מחזיק תיק הבריאות בעיריית בני ברק יחד עם מנהלי מרכז הסיוע טל מוטולה וגב' ריקי שימל, ראש העיר הביע הערכה עצומה למנהלי המרכז על פעילותם המסורה למען תושבי העיר.

פעילות פרוייקט הסיוע נועדה לעזור למשפחות החולים הנמצאים בבידוד בביתם, וכדי לשמור על בריאות הציבור וקטיעת שרשרת ההדבקה, מאז פרצה מגפת הקורונה חילקה עיריית בני ברק באמצעות חמ"ל הקורונה עשרות אלפי ערכות מושקעות לחולי קורונה ומבודדים בכדי לסייע ולשמר על תושבי העיר.

לאחר הסיור במתחם של פרוייקט הסיוע וההיקף המרשים של הסיוע למשפחות, החליט ראש העיר הרב רובינשטיין לצאת לשטח ולהצטרף למתנדבים בחלוקה שמגיעה בימים האחרונים להיקפים אדירים בשל נתוני התחלואה הגבוהים.

ראש העיר בני ברק הרב אברהם רובינשטיין אמר: "מרנין לראות את התגייסותם של עובדי עירייה רבים שמגיעים לעזור ולארוז ערכות לחלוקה למשפחות החולים בעיר. אני מעריך את עבודתם של ראש החמ"ל העסוקים מבוקר ועד ליל לעזור ולסייע לתושבי העיר החולים והמבודדים, שמנו לעצמנו מטרה לפעול ככל שניתן לקטוע את שרשרת ההדבקה כמה שיותר מהר, ובמקביל לסייע ככל יכולתה לתושבי העיר"

השארת תגובה