לא מתחסן? – 'כמהרהר אחר השכינה'

יצחק פינדרוס, מנכ'ל המכון החרדי למחקרי מדיניות
יצחק פינדרוס, מנכ'ל המכון החרדי למחקרי מדיניות
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

קו מנחה אחד ניצב לנגד עיניו של כל יהודי ירא שמים – לציית! חונכנו לציית, הורגלנו ולמדנו לציית, וידענו לציית להוראותיהם של גדולי ישראל, מרנן ורבנן שליט"א – גם כשזה לא היה נראה או לא היה מובן, אפילו כשאומר לך על ימין שהוא שמאל, ומקל וחומר כשאומר לך על ימין שהוא ימין.

מאז פרוץ מגיפת הקורונה, ראינו בחוש את צדקתם של מרנן גדולי ישראל, את הנחיותיו המדויקות בכל עניין והיבט של מרן שר התורה שליט"א, את עיני הבדולח הצופות למרחוק ואשר זכינו ליהנות מאורן.

לפני כחודש, בחסדי שמים, הוחל בחיסון כלל תושבי מדינת ישראל. כהרגלי מאז ומעולם, עליתי לקודש פנימה ושאלתי, והתשובה הייתה חדה ונוקבת – צריך להתחסן, הכריע מרן, חייבים להתחסן.

וממילא נפשטו כל הספקות וכל השאלות והדילמות והסיפורים, והופרכו כל השמועות והדיונים. אין לנו אלא דברי גדולי ישראל וכל המהרהר אחר רבו כמהרהר אחר השכינה.

ובהזדמנות זו רצוי לחזור ולהזכיר את דברי מרנן שר התורה וראש הישיבה במכתבם ביחס להשתתפות באירועים: "ובכלל, חובת הזהירות להימנע מלהשתתף באירועים כמו חתונות, בר מצוה וכו' מלבד בני המשפחה הקרובים ביותר", ובזכות התורה ולומדיה נינצל בעז"ה מכל פגע רע ומגיפה.

הכותב הוא יו"ר סיעת יהדות התורה

תגובה אחת
  1. אה באמת וזה שמאות רופאים חותמים שהחיסון יגרום לעקרות ושכבר מתו מאתיים איש מזה סיפרת לרב חיים או שאתה שותף לחיסול העולמי של ביל גייטס עם הנוכל ביבי

השארת תגובה