נפתלי בנט במפגש ה'שולמנים': אנו משפחה אחת

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

אביר קארה הזמין את 'ראש הממשלה הבא נפתלי בנט' לשאת דברים.

בנט אמר: ימינה והשולמנים זו משפחה אחת. עשיתם כברת דרך מדהימה, היום אנו הופכים להיות הבית של חצי מליון בעלי עסקים בישראל. אני יודע מה זה להיות בעל עסק. אנו יודעים כמה קשה היום להקים עסק. הייתי עושה עסק עם הממשלה: אל תעזרו אבל אל תפריעו.

המטרה שלנו היום מאד מאד חדה בנישואים הלאו בין השולמנים ובין ימינה – להפוך את מדינת ישראל לגן עדן לעצמאים. לתת את התנאים כדי שבעלי עסקים יוכלו להצליח שיתמודדו עם מתחרים עם המוצר עם הלקוחות אבל לא עם צרות מיותרות ועודפות של הממשלה.

בממשלה הבאה שאנו נקים אנו זקוקים לאנשי עשייה לא לפוליטיקאים.

במשבר הקורונה לא היה אף נציג של המגזר העסקי וזה זעק וראו שאף אחד לא יודע מה זה להוציא חשבונית מה זה תזרים מה זה יום אחד של הוצאות קבועות בלי הכנסות.

עליתם את העסקים לראש התורן, אביר קארה בא מהשטח – נכנסתם איתו לזירה ונאבקים לפעמים אומרים דברים יותר יפים לפעמים דברים פחות יפים. אני לא מלכת אנגליה – אני מחפש אנשים כמוכם. החיבור הוא בין השולמנים כולם ובין ימינה – אנו מכניסים קבוצה יחד, לא את אביר אלא את השולמנים.

אנחנו יחד פשוט כמשפחה אחת נילחם ונכניס כדרישה שלי. מי שירצה להצטרף לממשלה יצטרך לחתום מראש על סט של כלים. כמו רישוי בתצהיר על הורדה של פער בין ארנונה לעסקים ובין ארנונה פרטית על הטירוף שצריך לעבוד מול 17 גורמים ולא מול גורם אחד.

הקשר בין השולמנים לביננו לא התחיל היום וגם לא לפני חודש וזה לא התחיל סביב פוליטיקה אלא סביב המהות ושם למדתי להכיר אתכם ואת אביר ששילם מחיר אישי נטו בשביל לעזור. הוא פייטר אמיתי.

אנחנו כל הזמן אומרים צריך לייצר 400.000 מקומות עבודה. ממשלה לא יכולה ולא יודעת לייצר מקום עבודה אחד – היא יכולה רק לייצר תנאים כדי שאנשים יוכלו לפתוח ולהקים עסקים.

זה לא מהלך לימינה ולשולמנים אלא לכל מדינת ישראל.

לעסקים הקטנים לעסקים היותר גדולים.

ימינה היום נפתחת לכל עם ישראל, ללעצמאים לשכירים במגזר הפרטי במגזר הציבורי בצורה הוגנת לחילונים לחרדים לערבים לכל מי שמאמין בציונות.

היום זה ימינה והשולמנים ביחד. אני רוצה להגיד לכולם: התחלנו, שיהיה במזל טוב.