זה הזמן לחורף בריא

אלה המוצרים שיעזרו לכם לעבור את העונה הקרה בשלום

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

החורף הזה לא דומה לשום דבר שהכרנו ולכן כיום, יותר מתמיד חשוב לתמוך ולסייע בהגנה הטבעית של גופנו. 'ברא צמחים' המפתחת, מייצרת ומשווקת תוספי תזונה, סופר פוד ומוצרי טיפוח טבעיים, פיתחה שורת מוצרי חורף המבוססים על הרפואה הסינית הקלאסית, שיקלו על תופעות החורף הטורדניות ויסייעו לכם לעבור את העונה הקרה בשלום. כל המוצרים מיוצרים בטכנולוגיות ייצור מתקדמות בשיטת 'המיצוי השלם' לשמירה על מקסימום הרכיבים העיקריים, תוך שימוש בחומרי גלם מוקפדים ואיכותיים.

• להשתחרר מהטישיו – בי יאן פיאן (BI YAN PIAN)

תמצית צמחים המבוססת על מרשם סיני עתיק לאף סתום, עם 4 צמחים להם נודעת ברפואה הסינית איכות פותחת, מנקזת ומייבשת. רבים כבר העידו כיצד הצמחים שבפורמולה הזו שמקורם במזרח הרחוק ובהם המגנוליה ושורש הסקוטלריה הסינית סייעו להשתחרר מחבילות הטישו שבכיס המאפיינות מאוד את עונה הקרה.

• לתחושת "קוץ בגרון" – איסטיס (ISATIS)

תמצית צמחים בתרסיס המבוססת על מרשם סיני עתיק יומין. מתאים למצבים שהסינים מכנים “קוץ בגרון”, להתזה מקומית מיד כשהעקצוץ המוכר מתחיל.

• לשים חומה לצינון – גאן מאו לינג (GAN MAO LING)

GAN MAO LING היא פורמולה סינית מצמחים במיצוי נוזלי. השם הסיני של הפורמולה מורכב מצמד המילים: GAN MAO שפירושן “צינון” והמילה- LING שפירושה “מהיר/יעיל”. הפורמולה נפוצה וזמינה במקומות רבים בעולם כפורמולת מדף שמומלץ לשמור בבית מבעוד מועד.

מוצרי הסדרה הסינית של ברא ניתנים לרכישה החודש (ינואר) במבצע מיוחד: 40% הנחה ברכישת המוצר השני.

*הטבה זו כוללת את המוצרים: מוצרי הסדרה הסינית הקלאסית: ג'ייד סקרין, גאן מאו לינג, בי יאן פיאן, סיטורס ופינליה, פינליה פלוס, איסטיס תמצית, איסטיס ספריי, קאן נינג וואן, דיאנטוס, זיזיפוס, שאו-אוו, וכן המוצרים בסדרת 'הפנדה'

ניתן למימוש בחנויות ברא צמחים ברחבי הארץ, בתי מרקחת, רשתות טבע ובחנות האונליין באתר Bara.co.il

תגובה אחת
 1. אהה.. כמעט שכחנו..
  הדבר הכי טוב לחורף בריא.. זה..
  מכשיר מלח – סלין פלוס..
  ניתן בחינם לחודש שלם בגמ"ח סלין..
  עדיין לא מכירים??? הדבר היעיל והטבעי ביותר לטיפול בשפעות מכל הסוגים לא משנה אם הגיעה מסין.. מבריטניה ואפילו מדרום אפריקה:)
  זהו אינו יעוץ או המלצה רפואית..
  אני לא סמכות רפואית..
  רק מספר מעדות של עשרות אנשים שמשתמשים 14 שנים במכשירי הגמ"ח..
  רק שמחה ואמונה..
  תראו כמה החיים טובים..
  וישר עוד טוב יבוא לבקר…

השארת תגובה