מהפכה: להעביר שיעור מרחוק ולהרגיש בתוך הכיתה

סגר שלישי? המערכת ההיברידית החדשה מבית 'ימות המשיח' מאפשרת למסור שיעורים מרחוק ולהרגיש הכי קרוב שאפשר

"הסגר השלישי" כבר כאן ואיתו ההשלכות המתסכלות והמורכבות בכל הקשור למערכת החינוך. איך שלא נהפוך את זה, עם הסגר ובלעדיו, ולמרות התקדמות מבצע החיסונים – החודשים הקרובים עשרות אלפי ילדים ממערכת החינוך החרדית ייאלצו להמשיך במתכונת זו או אחרת של למידה מרחוק.

מאחר ואנחנו נמצאים כבר קרוב לשנה בתוך הלופ הזה, אפשר לקבוע ש"למידה מרחוק" אינה הצלחה גדולה. עם כל הרצון הטוב, להעביר שיעור מוצלח במתכונת של שיחת ועידה – זה כמעט בלתי אפשרי. למורה אין יכולת אמיתית לשלוט בשיעור ולעקוב אחרי ההשתתפות של התלמידים – וזה עוד לפני שדיברנו על הכשלים הטכניים (לתלמיד אחד מתנתקת השיחה, השני בדיוק עוזב את השפופרת, השלישי לא שומע את המורה וכו וכו).

חברת ימות המשיח משיקה בימים אלו מערכת חדשה ומהפכנית שמתגברת על כל הכשלים שליוו את "הלמידה מרחוק" עד כה. המערכת היא היברידית ומאפשרת לנהל שיעור טלפוני דרך מסך המחשב.

בין היתר כוללת המערכת את הפונקציות הבאות: 1. הצגת משך זמן החיבור. 2. אפשרות השתקה או ביטול השתקה. 3. צפיה בשמות התלמידים המחוברים והמנותקים בזמן אמת. 4. הצגת מצביעים ופתיחת השיעור לשאלות מצביעים. 5. סטטיסטיקה ודו"ח פעילות מלא. 6. דו"ח סיכום מלא ומפולח פר תלמיד (זמן השתתפות, מספר השיעורים, חיסורים וכו).

בנוסף קיימות אופציות רבות אותן ניתן למצוא בסרטון ההדרכה המצורף למערכת.

"המערכת הזו פותחה על בסיס התייעצות עם עשרות אנשי חינוך והוראה אותם כינסנו כדי להבין לעומק את האתגרים, הצרכים והמענה הדרוש להם", מספרים בימות המשיח. "על בסיס זה המתכנתים שלנו פיתחו את המערכת הזו שמהווה בשורה אמיתית לכל מי שצריך להעביר שיעור מרחוק".

לרגל ההשקה יוצאים בימות המשיח במבצעים יחודיים והטבות לאנשי חינוך ומוסדות שירכשו את המערכת. ראשית, החברה מעניקה ללא עלות לכל מוסד שירכוש את המערכת שרת פרטי שפותר את בעיית העומסים, וכן חבילת יחידת שיגור הודעות במתנה.

לפרטים נוספים והזמנות: 0773137770 או בדואר אלקטרוני: Y0773137770@gmail.com

תגובה אחת
  1. בתי ספר מסרבים לחבר תלמידים. ומדינה אינה אוכפת. ילדים מנותקים באופן מלא מתהליך הלמידה. כי אין חוק ואין ראש שידאגו

השארת תגובה