בחירות? מקלב החל לסייר בפריפריה

בקרית גת
בקרית גת
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

יממה לאחר פיזור הכנסת ירד סגן שר התחבורה הרשות החרדית והבטיחות בדרכים אורי מקלב לשטח, מקלב ביקר בקהילה החרדית בקריית גת המתפתחת בימים אלו ונועד עם ראשי דגל התורה בעיר אשקלון שם עלתה כוחה של דגל התורה באופן ניכר בבחירות האחרונות וזאת במטרה להיערך כראוי פתיחת מערכת הבחירות הקרובה.

תחילה קיים סגן שר התחבורה מפגש עם תושבי המקום ובכירי משרד התחבורה בכל הנוגע לצרכים התחבורתיים של הקהילה במקום. יועץ משרד התחבורה לציבור החרדי שלמה רוזנשטיין סקר את הנעשה עד כה וחבר מועצת העיר אהרן קליין ציין לשבח את פעילות משרד התחבורה למען הציבור, בישיבה עם בכירי הקהילה במקום העלו את הצרכים בתחום התחבורה התשתיות והתחבורה הציבורית, מקלב שמע מהם את הצורך בהפעלת קווי תחבורה ישירים לעיר אשדוד ולבית שמש.

לאחר מכן ירדו לשטח ועברו בין תחנות קווי השירות בעיר, סגן שר התחבורה אורי מקלב פגש את נציג הפקחים מטעם חברת 'דן בדרום' ושמע מהם את הקשיים והצרכים שלהם בעבודתם לפיקוח על הפעלת התחבורה הציבורית והסדר הציבורי לנוסעים, סגה"ש ביקש לשמוע אודות התהליכים המביאים אותם לקנוס נוסעים שלא תקפו, הרב מקלב הנחה לשם דגש עם הפעלת שיקול הדעת בטרם הטלת קנסות מיותרים על הנוסעים. מקלב חתם את ביקורו בקריית גת בביקור במוסדות החינוך במקום, הרב מקלב התפעל מאוד מרמת הלימודים המרשימה והיקפי ידיעת התלמידים.

לאחר מכן המשיך מקלב את ביקורו באזור ונועד עם ראשי דגל התורה בעיר אשקלון, אבי גוטשטיין ואבשלום יעקובי חבר מועצת העיר. מקלב עמד על כך כי אשקלון הייתה זו שהביאה השיג מרשים מאוד בבחירות האחרונות, "אסור לרדת באשקלון, יש לזה משמעות חשובה גם מול ראש העיר". סגן שר התחבורה מקלב הציג את הפיילוט החדש של משרד התחבורה לעיר בטוחה, אנחנו נהפוך את אשקלון לעיר הבטוחה ביותר בארץ ישראל זה יהיה בכבישים, באזורי בתי הספר להאטת התנועה".

השארת תגובה