"לימוד התורה הוא החיסון הרוחני"

ח"כ מתן כהנא הגיעו למעונו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א וקיבל את ברכתו • "התרגשתי להיפגש ולשוחח עם גדול הדור הגר"ח קנייבסקי שליט"א, מנהיג בעל שיעור קומה תורני וציבורי אשר זכינו לו בדורנו", אמר ח"כ כהנא בסיום הביקור

ח''כ מתן כהנא מתברך ע''י מרן הגר''ח קניבסקי
ח''כ מתן כהנא מתברך ע''י מרן הגר''ח קניבסקי
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

ח"כ מתן כהנא הגיע ביום ראשון השבוע למעונו של מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי שליט"א כדי לקבל את ברכתו. מרן קיבלו במאור פנים ואיחל לח"כ כהנא ברכה והצלחה.

לאחר שיצא ממעונו של מרן שר התורה אמר חה"כ כהנא: "התרגשתי להיפגש ולשוחח עם גדול הדור הגר"ח קנייבסקי שליט"א, מנהיג בעל שיעור קומה תורני וציבורי אשר זכינו לו בדורנו. לימוד התורה מאז ומעולם חיבר בינינו ובידינו לדאוג שהתורה תוסיף ותחבר בין החלקים השונים של עם ישראל, כעת ולדורי דורות. הגר"ח קניבסקי הוא סמל למסירות נפש, גדלות ושקיעה בתורה לאורך שנים".

עוד אמר ח"כ כהנא: "אנו נמצאים ביום חשוב. יום בו מתחיל מבצע החיסונים לנגיף הקורונה. אבל לנגיף השיסוי והפילוג אשר מכלה כל חלקה טובה בציבוריות הישראלית אין חיסון ואין תרופה. רק אם נקבל על עצמנו אחריות אישית, מגזרית ולאומית נוכל לו. לצערי בתקופה האחרונה ספג הציבור החרדי האשמות קשות והושחר רבות שלא בצדק. אני פה כדי לומר לציבור חרדי ללא היסוס – כולנו אחים. בעת הזו על כולנו לשים בצד את המפלג והמשסה ולהתרכז בריפוי החברה הישראלית מנגיף הפלגנות. זה בידיים שלנו".

השארת תגובה