הטאצ' שלכם: מרכך הכביסה שמפיץ ניחוחות ומתנות

כביסה רכה ומלטפת, ריחות נהדרים שעוטפים את כל הבית, אריזה בעיצוב אישי שלכם והזדמנות לפרסים מפנקים ♦ לזה קוראים טאצ'- מרככי הכביסה הסופר-מרוכזים 'טאצ' פרימיום' מזמינים אתכם לצייר את האריזה הבאה ולזכות בגדול

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

כאשר שני תאגידי ניקיון וטיפוח מהמובילים בישראל מאחדים כוחות, אפשר להריח התחלה חדשה ומבטיחה באוויר. ואכן, המותג הידוע טאצ' מבית שניב שחבר ל'סאסאטק', מוכיח שהשלם מושלם בהרבה אפילו מסכום חלקיו. 'טאצ' פרימיום', הדור הבא והרענן של מרככי הכביסה, מפתיע עם הרכב סופר-מרוכז בעוצמה שטרם חוויתם: עד פי 5 ניחוח, שאופף ברכות מענגת לא רק את הכביסה אלא את הבית כולו.

מרכך הכביסה הסופר-מרוכז 'טאצ' פרימיום' מעניק לכם בגדים במגע רך ומלטף, עם תמציות בישום קוסמטיות הנותרות בבגד, בארון ובבית לאורך זמן רב. טאצ' פרימיום הוא אנטי-בקטריאלי, מכיל תוספים אנטי-סטטיים לגיהוץ קל ומתאים לכל סוגי הבדים ולכביסה במכונה או ביד. את הטאצ' האיכותי של 'שניב-סאסאטק', מפעל חדשני ושומר שבת ששם את הבית והמשפחה שלכם במרכז, תרגישו בכל שימוש במוצר.

ואיך משיקים מוצר שכולו טאצ'?

עם עוד קצת טאצ': הטאצ' שלכם! אתם מוזמנים לעצב את הבקבוק החדש של מרכך הכביסה טאצ' פרימיום ולהשתתף בהגרלה על עשרות פרסים יקרי ערך. זו ההזדמנות שלכם להפעיל את הדמיון, לצייר אריזה מקורית וייחודית, ואולי גם לזכות בפרס שווה – מכונת כביסה מתקדמת 9 ק"ג וגם לראות את היצירה האישית שלכם על המדפים בכל חנות ורשת שיווק נבחרת בארץ.

רוצים להשתתף בתחרות?

חפשו את מודעת המבצע, עצבו את בקבוק המרכך המופיע במודעה, שלחו לטאצ' לפי הפרטים, ואתם בפנים. בין השולחים יוגרלו מתנות שעושות טוב לבית: שואבי אבק אלחוטיים עוצמתיים תוצרת 'דייסון', רובוטים שואבים ושוטפים מבית 'שיאומי', ומארזים מושקעים לטיפוח ביתכם עם מגוון מוצרי טאצ'. מעצב האריזה המנצחת יזכה בפרס הגדול מכולם: עיצוב משלו על אריזות המוצרים – וגם מכונת כביסה איכותית בנפח 9 ק"ג.

אז מה ספרנו עד כה?

  • 1 מותג מרככי כביסה שמגדיר מחדש את האוויר אצלכם בבית
  • 2 מפעלים שמיזגו לתוכו את מיטב הרכיבים
  • פי 5 כוח בישום שנשאר ונשאר
  • 10 ניחוחות משמחים לבחירתכם
  • 45 פרסים שווים שיוגרלו בין המשתתפים במבצע הגדול
  • וזוכה אחד כשרוני במיוחד שיותיר את חותמו על אריזות טאצ' פרימיום ויקבל במתנה מכונת כביסה מתקדמת.

אולי זה יהיה את/ה?

(הפעילות בכפוף לתקנון המבצע הנמצא במשרדי החברה)

השארת תגובה