דוניץ קיבלה היתר והחלה את העבודות בגבעת שמואל

פרויקט דוניץ בגבעת שמואל של חברת אחים דוניץ קרדיט הדמייה AA STUDIO
פרויקט דוניץ בגבעת שמואל של חברת אחים דוניץ קרדיט הדמייה AA STUDIO
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

לאחר שקיבלה היתר בניה, חברת אחים דוניץ עלתה בימים אלו על הקרקע והחלה בעבודות הקמת פרויקט "דוניץ בגבעת שמואל" בשכונת רמת הדר החדשה בעיר. מדובר במגדל מגורים בן 22 -20 קומות בסטנדרט גבוה ,בו מתוכננות להיבנות כ- 87 יחידות דיור, אשר שיווקו החל לאחרונה. הבנייה צפויה להימשך כ-3 שנים. על התכנון אחראי אדריכל גידי גולומב ממשרד גולומב אדריכלים.

לדברי נסים אחיעזרא, מנכ"ל חברת אחים דוניץ, "לאחר שקיבלנו היתר בניה, אנו שמחים להתחיל בימים אלו את עבודות הקמת הפרויקט. הפרויקט נמצא במיקום הטוב ביותר בשכונה בצמוד לשכונת רמת הדר הוותיקה יותר מצפון. כבכל הפרויקטים אותם אנו בונים, גם פרויקט זה ייבנה בסטנדרט בניה גבוה עם מפרט איכותי. מההיענות בשבועות האחרונים אנו כבר יכולים להעיד על ביקושים בקרב משפרי דיור מהעיר ומהסביבה".

שכונת רמת הדר החדשה נבנית על קרקעות פרטיות בשטח של כ-300 דונם במזרח גבעת שמואל. לפי נתוני אתר יד 2, מחיר ממוצע לדירת 4 חדרים בשכונה זינק בכ-12% בתוך 4 שנים ומחירי דירות 5 חדרים זינקו בכ-25%. בשכונה יהיו כ-20 מגדלים בגובה של 10-21 קומות, לצד כ-70 דונם של שטחים ציבוריים פתוחים ועוד 45 דונם המיועדים למבני ציבור. התב"ע של השכונה נערכה על-ידי משרד טיטו-אומן אדריכלים.

השארת תגובה