אפרים חן בביצוע מרגש ללחן של סבו: "כתר"

צילום עובדיה כלימי
צילום עובדיה כלימי
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

לאחר ציפייה ארוכה והשקעה רבה, מפציעה לאוויר העולם היצירה המיוחדת של הרב משה צבי דובלסקי ע"ה, בשירתו המרגשת של נכדו – הזמר החסידי אפרים חן ובעיבודו המושלם של ארי פרקש לפיוט האהוב עם המילים המעוררות המושר בפי-כל בסעודה שלישית בשבת קודש:  "א-ל מסתתר, בשפריר חביון – כתר יתנו לך ה'".

ישנם כמה לחנים לפיוט נפלא זה, אך הלחן המופלא הזה – לא בוצע עד היום.

רגש וכוונה, עומק קדושה ונשמה, פירוש המילות ושירה חסידית. כל המילים הללו הינם ביטוי פנימי ואמיתי לכוונת המלחין של היצירה המושלמת הזו.

אפרים חן, המוכר לכם מגמר "הקול הבא" – העונה השניה, שכבש בחנוכה בשנה שעברה עם "מעוז צור" ואף הוציא את הלהיט המתנגן בלופ כל מוצ"ש – "המבדיל",משחרר כעת יצירת פאר – "כתר", כשהוא עושה זאת בעוצמה וברגש האופייניים לו כל כך.

"כששרים לחן כזה, חייבים להיות הכי מדויקים, הכי מכוונים לאמת, ליצירה." מסביר אפרים, "השתדלתי מאוד ומקווה שהצלחתי בסיעתא דשמייא לגעת בכוונה האמיתית של הלחן המיוחד הזה. את הירושה הזו, אותה קיבלתי מסבי ע"ה, הרגשתי שאני חייב להגיש לציבור בצורה הטובה והאיכותית ביותר.

אתם מוזמנים לצאת יחד איתי למסע מוסיקלי מיוחד וסוחף, שלא ישאיר אתכם אדישים..!", מסיים אפרים.

לשיר הופק קליפ מילים מלא חיות והמחשה המבטא את שלימות היצירה ופירוש מילותיה!

הפקת הפרוייקט: אפרים חן – הפקה עצמית | לחן: הרב משה צבי דובלסקי ע"ה | עיבוד: ארי פרקש | עיבוד קולי ומקהלות: איציק פילמר ומקהלת ידידים | קליפ מילים: מנוחי כהן

השארת תגובה