סודקסו מפתיעה את עובדי ההסעדה

חברת Sodexo on-site הפתיעה את עובדי המטה כולל מנהלי הסניפים שהגיעו מחברת ISS בחבילה מתוקה שנשלחה אליהם הביתה

סודקסו- שנה לרכישת ISS | צילום: יח"צ
סודקסו- שנה לרכישת ISS | צילום: יח"צ
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

חברת Sodexo on-site חוגגת שנה לרכישת חטיבת ההסעדה של חברת ISS ולמיזוג המוצלח והפתיעה את עובדי המטה כולל מנהלי הסניפים שהגיעו מחברת ISS בחבילה מתוקה שנשלחה אליהם הביתה.

חבילת המוצרים שכללה חלה מתוקה לשבת, נשלחה הפתעה ע"י הנהלת החברה על מנת להודות על העשייה המאומצת ורוח הנתניה בשנה האחרונה בהשלמת מהלך המיזוג והתמודדות עם משבר הקורונה.

חברת Sodexo On Site מפעילה שתי חטיבות בישראל. האחת מתמחה בשירותי אחזקת מערכות אלקטרומכניות, מיזוג אוויר, חשמל ושירותי ניהול כלליים (Facility Management) וחטיבה המתמחה בשירותי הסעדה לארגונים, מוסדות ציבור ולחברות מהמובילות במשק בסקטורים השונים, על כל הכרוך בכך: משלב עיצוב המסעדה, כולל תכנון ובניית תפריט מותאם עם תזונאית החברה, דרך בישול במקום של אוכל טרי, טעים ומזין ועד להגשה נעימה ושירות מוקפד לסועדים. כל זאת כחלק מגישת החברה לאספקת שירותים המשפרים את איכות החיים של עובדי הלקוח (Quality of Life Services).

החברה קשובה לצרכים המיוחדים של הארגונים השונים ומתאימה לכל לקוח סל שירותים המתאים במדויק לצרכיו. החברה מפעילה נהלי בטיחות מחמירים בתחום בטיחות במזון ובטיחות בעבודה. החברה עובדת עם מוסדות וארגונים מהגדולים במשק וביניהם: תעשייה אווירית, אסותא, קבוצת אלביט מערכות, אפלייד מטיריאלס, תנובה, שטראוס, אסם, רד בינת, יוניליוור, ריסקו, וכדומה.

Sodexo ישראל הינה חלק מתאגיד Sodexo העולמי המעסיק למעלה מ-470,000 עובדים ב-67 מדינות ברחבי העולם ומשרתת מידי יום 100 מיליון לקוחות במגוון שירותים משפרי איכות חיים.

השארת תגובה