בת מצווה בזום – אירוע בלתי נשכח

צילום: "פלאשבק הפקות - רונן הרצוג"
צילום: "פלאשבק הפקות - רונן הרצוג"
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

נגיף הקורונה ממשיך להתפשט ולאיים על בריאות הציבור, לכן עלינו להקפיד על הנחיות משרד הבריאות כמו ריחוק חברתי, עטיית מסכה על האף והפה, שטיפת ידיים וכדומה. משרד הבריאות מעדכן מדי פעם גם את ההנחיות הנוגעות לאירועים משפחתיים ואחרים, וכיום ניתן להפיק מסיבת בת מצווה או כל אירוע משפחתי אחר בצל ההנחיות הקובעות עד 10 אנשים בחלל סגור ועד 20 איש בשטח פתוח.

מאחר וגם אתם לבטח לא תכננתם להפיק לילדה שלכם אירוע מצומצם ומוגבל בכמות המוזמנים, עליכם לחפש דרכים מקוריות להפקת אירוע מרגש ואינטימי, וגם בתקופת הקורונה אפשר לתכנן ולהפיק אירוע בת מצווה מרגש ובלתי נשכח לכל המשתתפים, גם אם חלקם נכחו באירוע באמצעות אפליקציית זום.

טרנד האירועים בזום

תקופת הקורונה מאלצת את כולם להתגמש ולהפגין יצירתיות בכל הנוגע לאירועים משפחתיים, ותוכנת הזום הידועה שכל הילדים והמבוגרים מכירים ומשתמשים בה הפכה לטרנד גם בעולם האירועים. באמצעות תוכנת זום ניתן לשדר את מסיבת הבת מצווה לקרובי משפחה, לחברים טובים וכמובן לחבריה ולחברותיה של כלת השמחה. כך תוכלו לשמור על הנחיות משרד הבריאות, להימנע מחשיפה לנגיף הקורונה וליהנות ממסיבת בת מצווה מיוחדת, מרגשת ומקורית, גם אם באירוע עצמו השתתפו רק מספר מועט של אנשים.

מהם היתרונות של תוכנת זום להפקת מסיבת בת מצווה?

בצל משבר הקורונה איננו יכולים להזמין מאות אנשים למסיבת בת מצווה של הילדה, והפתרון הוא לשדר את האירוע באמצעות תוכנת זום. התוכנת המתקדמת טכנולוגית מאפשרת להקליט את המסך ולשמור את השידור כקובץ במחשב, הקובץ מהווה מזכרת מרגשת וחשובה מהאירוע, בדיור כמו אלבום תמונות דיגיטלי.

בזום ניתן לשדר את מסיבת הבת מצווה לעד 100 איש במקביל, יש מגבלה של 40 דקות שידור אלא אם רוכשים מנוי חודשי לזום ואז יש אפשרות לשדר את האירוע ליותר אנשים וללא מגבלת הזמן. כמו כן, בתוכנת זום ניתן להפעיל את הצ'אט ולתקשר עם כל אדם המשתתף באירוע מרחוק בנפרד או עם כל המשתתפים יחד, לכן ניתן לתכנן פעילות מקורית ומלהיבה וכך המסך הופך לכוכב הערב וכולם נפגשים בו וחוגגים יחד לכלת השמחה הנרגשת.

תוכנת זום מאפשרת שיחות ועידה בווידאו למשתתפים רבים, יש לה יכולות אינטראקטיביות וניתן באמצעותה לקשר בין אנשים מהארץ ומרחבי העולם בו זמנית. הילדים שולטים בתוכנת זום ויודעים כיצד לתפעל אותה היטב, הם יכולים לעזור להורים להקליט את האירוע המרגש ולשדר אותו.

שדרוג האירוע באמצעות תוכנת זום

מעבר לשידור מסיבת הבת מצווה ניתן באמצעות תוכנת זום ליצוק תוכן באירוע וליצור פעילויות מרובות משתתפים ואפילו לתכנן מסיבת ריקודים, כל אחד בביתו. אחד הרעיונות המדליקים לשדרוג מסיבת בת מצווה בזום הוא להפיק מצגת בת מצווה ולשתף אותה במסך או לקבוע את המצגת כרקע של השיחה בזום.

כמו כן, אפשר להזמין מזכרות למסיבת בת מצווה, למשל כוס ממותגת עם תמונה יפה של כלת השמחה והקדשה אישית מרגשת, מארז שי או מזכרת מרגשת אחרת, את המזכרות שולחים מראש לכל מי שמשתתף באירוע בזום. בנוסף, ניתן לתכנן הפעלה בהשתתפות המשתתפים בזום והאורחים באירוע עצמו, ולהפיק אירוע מרגש ומקורי עם אנרגיות טובות למרות התקופה המוזרה שנכפתה עלינו בגלל הקורונה.

השארת תגובה