הח"כ החרדי קיבל 'הוקרה' מקופת חולים

ח"כ אבוטבול, שמשמש גם כחבר ועדת הקורונה, התרשם מהמערך הטכנולוגי המשוכלל שמפעילה לאומית במסגרת המאבק בנגיף • הח"כ קיבל אות הוקרה ממנכ"ל לאומית

אבוטבול במעבדות
אבוטבול במעבדות
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

חבר הכנסת הרב משה אבוטבול (ש"ס) ערך סיור עבודה במעבדות של 'לאומית שירותי בריאות'. אבוטבול, שמכהן כחבר ועדת הקורונה, עמד מקרוב על הטכנולוגיות הייחודיות שמפעילה לאומית כחלק ממערך הבדיקות שהיא מבצעת, מה שממצב אותה ככוח מוביל ופורץ דרך במאבק בנגיף קורונה.

ח"כ אבוטבול הודה לצוותים הרפואיים והמקצועיים של המעבדות על המסירות וההקרבה שלהם במסגרת המאבק, וציין כי מערך הבדיקות של לאומית הוא דוגמא ליעילות ומקצועיות שמונעות סחבת ושגיאות מיותרות.

הרב אבוטבול ציין במפגש כי הוא מכיר היטב את לאומית גם כלקוח מזה שנים רבות וגם במסגרת תפקידו הקודם כראש העיר בית שמש, שם לאומית מובילה עם נתח שוק גבוה מאד ועם 13 מרכזים רפואיים בכל השכונות בעיר.

במהלך הביקור נועד אבוטבול עם מנכ"ל לאומית חיים פרננדס ודן עמו בנושאים שונים הנוגעים הן למאבק בנגיף והן לחיבור שבין לאומית שירותי בריאות לציבור החרדי בשגרה ובחירום.

במוקד הדיונים עמדה ההיערכות בחורף הנוכחי. "אנחנו עושים המון בשביל לתת מענה שוטף לצד המאבק בנגיף קורונה. קיבלנו משלוח ראשון לחיסונים לקראת החורף, הביקוש מאוד גבוה, יותר מההיצע…יש שני פרמטרים כשרוכשים חיסונים: המחיר והעיתוי. מאוד חשוב לקבל את החיסונים בתחילת החורף, בפרט השנה שיהיו הרבה יותר מחוסנים, אנחנו בעיצומו של מבצע חיסונים רחב היקף לילדים ולקבוצות הסיכון באוכלוסיה, כאשר יגיעו עוד חיסונים יחוסנו הקהל רחב", סיפר המנכ"ל.

לאחר מכן העניק המנכ"ל לאבוטבול אות הוקרה מיוחד על פעילותו במסגרת ועדת הקורונה. בסיום הביקור סיימו הצדדים להמשיך לעמוד בקשר לטובת הלקוחות והעמקת השת"פ בין לאומית לציבור החרדי.

השארת תגובה