'פרפל היטס' לאייקוס בטעם מנתול ארומטי

IQOS US1 אייקוס
IQOS US1 אייקוס
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

טעם חדש בעולם ללא עשן: פיליפ מוריס משיקה את "פרפל" – מוצר חדש של יחידות "ההיטס" (יחידות הטבק לחימום) , לשימוש במכשיר האייקוס המבוסס על חימום טבק. ליין ה"פרפל היטס" החדש הינו בטעם מנתול ארומטי, ומבין הנמכרים ביותר באירופה, והוא מצטרף ל- 5 סוגי ה"היטס" הקיימים ולמגוון הרחב של מוצרים, בלמעלה מ- 2,500 נקודות מכירה נבחרות ברחבי הארץ.

האייקוס הינו מוצר הדגל של החברה המיועד למעשנים בגירים והינו המוצר האלקטרוני הראשון בהיסטוריה שקיבל את אישור ה-FDA שקבע כי בשל היותו מבוסס על חימום טבק ולא על בערה הוא "מפחית באופן משמעותי את החשיפה לכימיקלים מזיקים" בהשוואה לעישון סיגריות.

המוצר נמכר בלמעלה מ-60 שווקים, ו-2 חנויות המותג בישראל (חנות הדגל בדיזינגוף סנטר והבוטיק בקניון הזהב בראשל"צ) מהוות חלק מפריסה גלובלית נרחבת של יותר מ- 140 חנויות שכבר פרוסות ברחבי העולם. מאז השקתו בישראל, אלפי מעשנים בגירים כבר נטשו את הסיגריות והצטרפו ל-11.7 מליון מעשנים בגירים ברחבי העולם שעברו להשתמש במוצר.

בחנויות הדגל מספקים מומחי אייקוס למעשנים בגירים ומשתמשי אייקוס מידע על מכשיר האייקוס, הסבר על המדע מאחורי פיתוחו ואפשרות לרכוש את הדגמים המתקדמים ביותר, המוצעים בשילובי צבעים שונים ואקססוריז בהתאמה אישית. בחנות ניתן לרכוש את 6 סוגי יחידות הטבק לחימום ('היטס') לשימוש באייקוס, ולקבל שירות כולל.

השארת תגובה